МЕНЮ


13:29

У суботу в приміщенні обласної філармонії відбулася ХХVІІ конференція Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.
На конференеції обговорювалися хід реалізації програми "Центральний регіон-2015" та місцеві проблеми.
– Президент України Віктор Янукович пов’язує майбутнє України з нашим регіоном, де у владних структурах та на підприємствах працює ефективна команда Партії регіонів

переглядів: 796 / коментарі (1)
13:26

Питання розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики стали головними на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 871
13:09

344 компанії агропромислового сектору економіки України взяли участь у Всеукраїнській агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки "АгроЕкспо-2013", яка на початку жовтня проходила у Кіровограді. Експозиції учасників були розгорнуті на території загальною площею 31 тисяча квадратних метрів.

переглядів: 700
13:04

Кіровоград активно готується до відзначення 70-річчя визволення обласного центру від фашистських загарбників.

переглядів: 748
12:40

Засідання громадської ради при головному управлінні Міндоходів в області відбулося у вівторок. Розпочинаючи захід, голова громадської ради Ігор Волков представив колегам Олександра Лебедєва, недавно призначеного на посаду начальника головуправління Міндоходів в області.

переглядів: 822
12:37

Від правильно прийнятого рішення у виборі професії залежить подальша доля людини. Але тільки на практиці з’ясується, підходить вона їй чи ні. Які професії сьогодні потрібні суспільству, як виявити свої професійні інтереси, схильності, як оцінити свої здібності та їх відповідність вимогам обраної професії?

переглядів: 1478
12:12

Разом з нами в нашому місті мешкає жінка, юнацькі роки якої були наповнені не романтичними зустрічами й читанням цікавих книжок, а боротьбою з окупантами. Спочатку в підпіллі, партизанському загоні, а згодом – у регулярній армії.
Марії Майданюк незадовго до окупації Кіровограда, п’ятого серпня 1941 року, виповнилося всього 15 років, дівчина перед війною закінчила лише восьмий клас школи на своїй рідній Новомиколаївці. А наступного року вже була членом підпільно-диверсійної групи

переглядів: 1096
11:35

Щорічно у третій четвер листопада (цього року – 21 числа) прогресивне, як колись казали, людство відзначає Міжнародний день відмови від куріння. Цю традицію започаткувало у 1977 році Американське онкологічне товариство. У цей день по всьому світу медики, педагоги, громадські діячі розказують про шкоду, якої завдає людському здоров’ю тютюновий дим, та закликають курців відмовитися від згубної звички. Вирішив долучитися до цієї справи й кореспондент "Вечірньої газети". І розпитав у кількох колишніх курців, як їм вдалося звільнитися від тютюнової залежності.

переглядів: 989
11:00

Як уже повідомлялося в ЗМІ, з 1 жовтня нинішнього року всі місцеві та апеляційні загальні суди України викликають учасників кримінальних проваджень з допомогою SMS.

переглядів: 1916
1 2 »
pgt 0.39696 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua