МЕНЮ


16:38

Минулої п’ятниці в Кіровоградській міській раді було підбито підсумки конкурсу ескізних проектів з реконструкції вулиці Дворцової.

переглядів: 731
15:56

До участі в обговоренні стану криміногенної обстановки у місті та протидії злочинності на території обласного центру було запрошено і працівників служби дільничних інспекторів міліції.

переглядів: 962
15:54

20-річний житель обласного центру, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння намагався вбити свого вітчима, спричинивши йому 7 ножових поранень. За скоєне зловмиснику загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

переглядів: 701
15:48

Кіровоградська ОДПІ нагадує, що з початку цього року і до 1 січня 2023 року, запроваджено пільговий режим оподаткування податком на додану вартість. Згідно з яким звільняються від оподаткування цим податком операції з постачання програмної продукції.

переглядів: 667
15:47

«Процес наповнення бюджету Кіровограда хоча й має свої певні складнощі, проте, на сьогоднішній день, надходження, які контролюються Кіровоградською ОДПІ, мають позитивний приріст» зазначив виконуючий обов’язки начальника Кіровоградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Лахман Микола Маркович.

переглядів: 719
15:47

Новий сервіс Міністерства доходів і зборів України – видача сертифікатів електронного цифрового підпису, або, як їх ще називають, «електронних ключів», вже встиг здобути популярність серед бізнесменів, директорів та бухгалтерів великих, середніх підприємств, які для економії своїх сил та часу обирають електронний документообіг. Електронна звітність - це злагоджена робота підприємства, яке працює з використанням сучасних інформаційних технологій.

переглядів: 848
15:45

Що краще: книга паперова чи книга електронна? Про це можна сперечатися годинами, але так і не знайти відповіді. Скільки людей – стільки думок, та час спливає, усе змінюється і бібліотеки – також.

переглядів: 739
15:43

Шановні добродії!

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ленінського району міста Кіровограда бере участь у проведенні щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя». Мета акції: привернення уваги людей різних поколінь з різним фінансовим забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, поліпшення умов їхнього життя, надання адресної фінансової та натуральної допомоги.

переглядів: 804
15:38

15 листопада 2013 року в інституті корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова (м. Київ) пройшла науково-практична конференція «Роль батьків у запровадженні інклюзивної форми навчання дітей з особливими освітніми потребами», організаторами якої були ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики», інститут корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова, Міністерство соціальної політики України, Міністерство освіти і науки України, міжнародний фонд «Відродження».

переглядів: 754
1 2 3 »
pgt 0.40183 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua