МЕНЮ


14:36

Про це заявила заступник голови обласної державної адміністрації Галина Пастух на засіданні координаційної ради організацій профспілок бюджетних галузей.

переглядів: 510
14:04

Протягом Великої Вітчизняної війни кіровоградець Микола Панченко послужив і артилеристом, і авіатором, а після її завершення на довгі роки пов’язав свою долю з військом.
До призову на строкову службу восени 1939 року уродженець села Березова Лука, що в Гадяцькому районі Полтавської області, закінчив у рідному селі семирічку, вступив до залізничного училища у Дніпропетровську, але через матеріальну невлаштованість змушений був покинути його, попрацював у колгоспі трактористом

переглядів: 830
11:53

Щороку депутат Кіровоградської міської ради Олександр Шамардін звітує перед виборцями про хід виконання їхніх наказів та своєї передвиборчої програми. Та що може бути красномовніше, ніж відгуки самих жителів?

переглядів: 575
11:37

Під таким гаслом з 15 жовтня по 15 листопада 2013 року в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості тривав місячник профорієнтації молоді. Його мета – активізація дій молодих людей у професійному самовизначенні з урахуванням потреб роботодавців, в адекватному сприйнятті економічної ситуації, формування позитивного іміджу робітничих професій, ознайомлення молодих людей з послугами державної служби зайнятості та привернення уваги соціальних партнерів до вирішення питань зайнятості молоді.

переглядів: 567
11:18

Природний газ асоціюється з теплом і затишком в оселях, але не слід забувати й про його небезпечні властивості. Зокрема, про те, що це – горючий газ, який не має запаху, кольору. Тому в разі його витоку і скупчення в приміщенні може утворитися газоповітряна суміш, яку важко помітити. Це може призвести до нещасних випадків (задухи людей, вибуху, пожежі).

переглядів: 1191
11:05

Новітні інформаційні технології впроваджуються у всі галузі суспільного життя України. Сфера судочинства – не виняток.

переглядів: 514
10:58

Суспільство звикло до конкурсів краси як дорослих, так і дітей, та не до Свята краси і талантів дітей з особливими потребами.
Цей захід відбувся у Кіровограді, у ресторані “Вікторія”, другого листопада. У ньому взяли участь тридцятеро дітей з особливими потребами. У кожного з дітлахів – свої особлива історія та нелегка доля. Але під час свята це не мало жодного значення, адже безпосередність, відкритість і нестримне бажання дітей якнайкраще показати себе та поспілкуватися перемагали всі їхні комплекси.

переглядів: 608
10:49

Під час осінніх канікул у Кіровограді, у книгозбірні на вулиці Генерала Жадова, 20, корпус 5, експонувалася виставка дерев та квітів з бісеру “Осінній вернісаж” вихованців гуртка “Чарівниця” дитячо-юнацького клубу “Зоряний” міського відділу сім’ї та молоді.

переглядів: 3961
« 1 2
pgt 0.44043 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua