МЕНЮ


16:53

Депутати Кіровоградської міської ради на пленарному засіданні 32-ї сесії завердили проект запровадження в Кіровограді допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами через створення стаціонарного відділення паліативної та хоспісної допомоги на 15 ліжок на базі центральної міської лікарні.

переглядів: 834
16:52

Кіровоградська команда з кік-боксингу вдало виступила на змаганнях Кубка України серед молоді, які відбулись 13 – 15 грудня у місті Бровари Київської області. !3 спортсменів під керівництвом тренерів Станіслава Жеребнова, Євгенія Василенка, Вадима Яцука та Максима Гладкого зібрали чималий букет спортивних перемог.

переглядів: 895
16:51

Із 54 дітей, які залишились нинішнього року з тих чи інших обставин без батьківського піклування, 50 знайшли свої родини. Когось із них усиновили, когось взяли в прийомні сім’ї, до будинків сімейного типу, влаштували в будинки «Наш дім».

переглядів: 905
14:26

На початку тижня у Кіровоградській спеціалізованій школі № 6 відбулася нарада управління освіти міської ради з керівниками навчальних закладів, яку провела його керівник Лариса Костенко.

переглядів: 1047
11:28

Синхронный перевод на данный момент это очень востребованная услуга, требующая, прежде всего высокой квалификации от специалиста, который занимается этим нелёгким ремеслом. Для чего могут понадобиться услуги такого человека и зачем?

переглядів: 849
pgt 0.39953 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua