МЕНЮ


16:32

Заходи з організації роботи та функціонування мобільних пунктів обігріву протягом зимового періоду 2013 – 2014 року, які були розглянуті та затверджені членами виконкому, передбачають цілодобове підтриманням в них належного температурного режиму, забезпечення пересувним інвентарем з наданням можливості відвідувачам вживати чай та продукти харчування, надання невідкладної медичної допомоги та направлення для стаціонарного лікування незахищених верств населення тощо.

переглядів: 926
16:31

Ряд галузевих програм на 2014 рік були розглянуті та затверджені на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради.

переглядів: 887
16:31

Десятеро ветеранів – визволителів Кіровограда та ще один учасник визвольної операції, який нині мешкає у Кривому Розі, але візьме участь у святкуванні 70-ї річниці визволення Кіровограда від гітлерівських загарбників, отримають разову грошову допомогу – по півтори тисячі гривень кожен.

переглядів: 1105
16:13

Прес-служба ГУ Міндоходів
у Кіровоградській області розповсюдила наступну заяву: "Відповідно до вимог пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України органами доходів і зборів Кіровоградської області проводяться позапланові перевірки шести суб’єктів господарювання, які входять до складу „Корпорації „ХХІ століття”.

переглядів: 1333
16:03

За багаторічною традицією наприкінці року викладачі та учні музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса підводять підсумки своєї творчої праці. Своєрідним оглядом її результатів став фестиваль "Зимовий музичний вернісаж", у якому взяли участь більше 200 учнів (чотири хори, два оркестри, капела бандуристів, вісім різноманітних за своїм складом ансамблів, солісти-виконавці, музичний театр "Менестрелі".

переглядів: 903
15:54

В Олександрії правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві місцевого жителя
Конфлікт між жителями районного центру через дружину одного з них призвів до трагічних наслідків. Ревнивець палицею побив суперника. Потерпілий від отриманих ушкоджень помер на місці. Підозрюваному загрожує до 15 років ув’язнення.

переглядів: 827
15:53

Спортивний туризм вже більше 10 років є візитною карткою Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Спортивна команда з пішохідного туризму є вже 13-кратним чемпіоном Кіровоградської області. Двічі команда КДПУ посідала призові місця на студентському Чемпіонаті України (ІІ місце у 2002 році в Севастополі, ІІІ місце у 2004 році в Донецьку). Студенти педуніверситету є неодноразовими чемпіонами Кіровоградської області в особистому заліку. Так, випускниця природничо-географічного факультету Юлія Черна – чотириразова чемпіонка Кіровоградської області. На базі команди КДПУ існує збірна команда Кіровоградської області зі спортивного туризму.

переглядів: 792
15:52

Відповідно до чинного законодавства органи доходів і зборів зобов’язані проводити звірення сум нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за вимогою роботодавців, фізичних осіб – підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно. Для цього необхідно звернутися з заявою у довільній формі до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника.

переглядів: 1311
15:51

Чинним законодавством передбачено обов’язок роботодавця сплатити податок на доходи фізичних осіб навіть у тому разі, якщо фактично зарплата працівникові не виплачена. Він підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені Податковим кодексом України для місячного звітного періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

переглядів: 729
1 2 »
pgt 0.41731 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua