МЕНЮ


14:10

У Компаніївському районі викрито у шахрайстві нотаріуса.
Особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, за скоєне їй загрожує до трьох років обмеження волі.

переглядів: 3123
12:16

Сьогодні ПАТ «Автобусний парк», як і погрожувало його керівництво нещодавно на прес-конференції, одноосібно припинило обслуговувати всі маршрути громадського транспорту, яке воно має обслуговувати, відповідно до договорів, укладених із міською владою, у тому числі і на маршруті, що з’єднує Кіровоград та селище Нове. Однак кіровоградці цього не відчули – як-то кажуть, загін не помітив втрати бійця. Всі жителі селища Нового змогли вранці виїхати до міста на роботу чи по своїх справах.

переглядів: 2816
09:43

Прокуратурою проведено перевірки в установах виконання покарань управління ДПтСУ в області щодо додержання вимог законодавства про охорону та оплату праці засуджених, а також при проведенні відрахувань за виконавчими документами.

переглядів: 2950
19:38

18 вересня 2014 року у Кіровограді відбулося виїзне засідання міжнародного трейд-клубу. На ньому були присутні представники понад двадцяти посольств країн світу , голова облради О.Чорноіваненко та перший заступник голови ОДА В. Серпокрилов.

переглядів: 2818
15:56

Про те, що ПАТ "Автобусний парк 13527" знаходиться на межі банкрутства і вже з першого жовтня припиняє регулярні перевезення на маршрутах Кіровограда, в тому числі й сполучення між обласним центром та селищем Новим, заявив на прес-конференції голова правління цього товариства Анатолій Голованов.

переглядів: 2976
11:11

Образцы вывесок магазинов, канцтоваров, аптек, банков – это далеко не полный перечень качественно и быстро проделанной нами работы, благодаря которой наши клиенты получили значительный прирост покупателей.

переглядів: 10804
14:59

Близько року у Кіровограді не діяв маршрут №6 (вулиця Героїв Сталінграда – Радгосп «Тюльпан». Мешканці міста неодноразово зверталися з проханням його поновити, і нинішній міській владі вдалося розв’язати цю проблему. Враховуючи соціальну необхідність забезпечення автобусним сполученням кіровоградців, управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради, як організатор перевезення пасажирів, уклало з фізичною особою – підприємцем Віталієм Кобченком договір щодо тимчасового обслуговування маршруту №6. Перевізник при цьому погодився перевозити пасажирів за тарифом дві гривні 50 копійок.

переглядів: 2877 / коментарі (1)
11:45

Теплоенергетик» повідомляє: тепломережі міста випробовуватимуть

переглядів: 2766
11:37

Цей опалювальний сезон з огляду обставин, що складаються у державі, буде для Кіровограда чи не найскладнішим за всю історію незалежності України. Йдеться у першу чергу про забезпечення енергоносіями. Технічно ж міське господарство до зими буде готове. Впевненість у цьому висловив сьогодні під час апаратної наради, що провів секретар міської ради Іван Марковський, начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян.

переглядів: 2916
1 2 3 4 5 »
pgt 0.40922 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua