МЕНЮ


13:53

Більше 150 учасників бойових дій на Сході України пройшли лікування в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Про це повідомив на семінарі з організації психологічної реабілітації учасників бойових дій головний лікар закладу Геннадій Сябренко.

переглядів: 735
13:42

Або як врятувати власну дитину від надмірного навантаження у школі

Нинішнього навчального року в більшості шкіл та вузів, у тому числі й кіровоградських, у вересні – жовтні було збільшено щоденну кількість уроків, у деяких навчальних закладах вирішили навчатися по вихідних.


переглядів: 891
12:40

28 жовтня виходить термін перебування Анатолія Перевозника на посту першого заступника кіровоградського міського голови. Так розпорядилася наприкінці липня нинішнього року міська рада – ухвалила рішення про скорочення цієї посади. А обійняв її Перевозник 2 червня цього ж року, відповідно до судового рішення про поновлення на посаді як незаконно звільненого ще у 2007-му. Про зроблене на цьому посту протягом відведених йому п’яти місяців нинішнього року Анатолій Перевозник розповів кореспонденту "Вечірки".

переглядів: 627
12:33

Інсульт – це гостре раптове порушення кровообігу в головному мозку, що викликає швидке відмирання і загибель окремих його ділянок та інколи призводить до смерті. Прикро, але останнім часом інсульт значно “помолодшав” і в числі інших серцево-судинних захворювань вийшов на лідируючі позиції за показниками смертності. Тож що потрібно знати, аби не стати жертвою цього небезпечного захворювання? Про це ми розпитали міського позаштатного невропатолога управління охорони здоров’я міської ради Анатолія Дзядика. Ось що він розповів:

переглядів: 669
12:18

Працевлаштування молоді – важливе завдання, яке стоїть сьогодні перед державою. Адже професійна самореалізація молодих людей в Україні є тим фундаментом, який забезпечує стійкість економіки країни і зростання добробуту її громадян. На даний час проблеми зайнятості молоді залишаються актуальними, адже безробіття блокує можливість молодих людей досягти професійного зростання, самореалізуватися, посісти гідне місце у житті.

переглядів: 651
12:15

Справу за звинуваченням кіровоградського молодика, назвемо його Н., у заволодінні чужими коштами, розміщеними на рахунках всеукраїнського банку, назвемо його "П.", розглянув недавно Кіровський райсуд Кіровограда.

переглядів: 573
12:00

Справу про збут працівником міліції наркотиків розглянув недавно Знам’янський міськрайонний суд.

переглядів: 606
11:51

Під таким гаслом з 22 вересня по 17 жовтня в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості тривав Місячник профорієнтації молоді. Його мета – підвищення рівня правової культури населення, поширення знань про права дитини на ринку праці, формування відповідального та свідомого ставлення молодих людей до вибору професії, активності у працевлаштуванні та професійному самовизначенні з урахуванням потреб ринку праці, підвищення суспільної престижності робітничих професій, ознайомлення молодих людей з послугами державної служби зайнятості та привернення уваги соціальних партнерів до вирішення питань зайнятості молоді.

переглядів: 532
11:43

Чиновникам управління соцзахисту Добровеличківської РДА ставлять у провину порушення конституційних прав і соціальних гарантій переселенців зі Сходу України.

переглядів: 658
« 1 2 3 »
pgt 0.39942 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua