МЕНЮ


15:01

Політичним хамелеоном виповз на білий світ "опозиціонер" Сергій Ларін, засвітивши готовність очолити народ у його праведній боротьбі за дешевий громадський транспорт. Причому не увесь народ – сили вже не ті, а окремо взятий народ у місті Кіровограді. Не допоможе Ларін людям у місті своєї славної студентської юності Харкові, а харків’янам доводиться платити у маршрутках більше за кіровоградців. Не збирається він рятувати і народ на своїй історичній батьківщині – у Харцизьку і Донецьку, де взагалі рух громадського транспорту під великим питанням. Та і столичний люд його не цікавить, хоч у Києві "опозиціонер" почувається найкомфортніше. А от за кіровоградців душа болить. Можна припустити, що щось йому від кіровоградців таки потрібно. В якийсь момент кіровоградці мають пригадати ось цю нав’язливу "батьківську" турботу і оце, що вбивається в їхні голови, – "наш спаситель".

переглядів: 2401 / коментарі (2)
14:54

Ежевика – многолетний полукустарник с гибкими стеблями. Растение можно выращивать не только с целью сбора урожая, но и в качестве декоративной живой изгороди.

переглядів: 2460
14:47

В экстренных случаях, которые могут произойти во время пребывания отдыхающего в Севастополе, ему могут понадобиться услуги скорой помощи. Ведь многие туристы слишком расслаблены и забывают о простых правилах предосторожности.

переглядів: 2186
13:33

Спадкування – це перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців), яким потрібно здійснити право на спадкування, виконати умови заповіту та оформити право на спадщину.

переглядів: 2535
13:58

В магазине MebSHOP можно купить компьютерные столы по «антикризисной» цене и при этом, не переживать о качестве мебели. Данный вид мебели подарит комфорт и повысит продуктивность работы.

переглядів: 3069
00:17

Іграшки, якими ми оточуємо своїх дітей, створені не для того, щоб займати їх щоб вони нам не докучали. Незалежно від того, наскільки корисні такі іграшки для розваги дітей або для їх заспокоєння, вони також повинні мати освітню роль і сприяти тому, щоб діти отримали інформацію, знання і навички при грі. Ось деякі рекомендації для іграшок, призначених 2 - 3 літнім дівчаткам, які сильно впливають на їх розвиток.

переглядів: 2182
21:08

В самый торжественный день каждая невеста мечтает быть неотразимой. Чаще всего девушки надевают на свадьбу наряды простых фасонов и традиционного белого цвета, но иногда так хочется чего-то необычного и экстравагантного.

переглядів: 2075
20:12

Недвижимость должна приносить доход, и если вы по каким-либо причинам не используете ее для проживания, оптимальным вариантом может стать сдача принадлежащего вам жилья в аренду. И если делать это правильно и с учетом всех возможных рисков, то сдача квартиры в наем принесет вам не только дополнительные финансы, но и приятные эмоции.

переглядів: 1878
15:00

На території області почастішали випадки так званих «телефонних» афер та шахрайств, пов’язаних з розрахунками через мережу Інтернет. Правоохоронці вкотре звертаються до жителів Кіровоградщини з проханням бути обережними, дотримуватися порад, що допоможуть вберегти себе та своїх рідних від злочинних посягань.

переглядів: 1995
« 1 2 3 »
pgt 0.4711 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua