МЕНЮ


15:01

Політичним хамелеоном виповз на білий світ "опозиціонер" Сергій Ларін, засвітивши готовність очолити народ у його праведній боротьбі за дешевий громадський транспорт. Причому не увесь народ – сили вже не ті, а окремо взятий народ у місті Кіровограді. Не допоможе Ларін людям у місті своєї славної студентської юності Харкові, а харків’янам доводиться платити у маршрутках більше за кіровоградців. Не збирається він рятувати і народ на своїй історичній батьківщині – у Харцизьку і Донецьку, де взагалі рух громадського транспорту під великим питанням. Та і столичний люд його не цікавить, хоч у Києві "опозиціонер" почувається найкомфортніше. А от за кіровоградців душа болить. Можна припустити, що щось йому від кіровоградців таки потрібно. В якийсь момент кіровоградці мають пригадати ось цю нав’язливу "батьківську" турботу і оце, що вбивається в їхні голови, – "наш спаситель".

переглядів: 2401 / коментарі (2)
14:54

Ежевика – многолетний полукустарник с гибкими стеблями. Растение можно выращивать не только с целью сбора урожая, но и в качестве декоративной живой изгороди.

переглядів: 2460
14:47

В экстренных случаях, которые могут произойти во время пребывания отдыхающего в Севастополе, ему могут понадобиться услуги скорой помощи. Ведь многие туристы слишком расслаблены и забывают о простых правилах предосторожности.

переглядів: 2186
13:33

Спадкування – це перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців), яким потрібно здійснити право на спадкування, виконати умови заповіту та оформити право на спадщину.

переглядів: 2535
pgt 0.41923 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua