МЕНЮ


13:50

З першого квітня на українців очікує тотальне підвищення тарифів на комунальні послуги. До цієї дати населення вже інформаційно підготували, роз’яс- нивши, що найменш соціально не захищеним верствам потрібно буде потурбуватись про оформлення субсидій. А от тому, хто на субсидію претендувати не можна, доведеться, як кажуть у народі, затягти паски.

переглядів: 4209 / коментарі (1)
12:46

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у квітні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2641
12:14

У квітні наш народ масово саджає. Хто – дерева, хто – квіти, а хто – картоплю. Щоб отримати гарні результати цієї роботи, слід виконати її правильно. Як саме – про це читачів "Вечірки" погодилася проконсультувати Лілія Лопатенко – мабуть, одна з найкомпетентніших з цих питань у Кіровограді людей (Лілія і її чоловік Сергій уже близько двадцяти п’яти років займаються розмноженням ягідних культур, у тому числі рідкісних, мало поширених на Кіровоградщині, а також нових сортів винограду та ірисів найкращих сортів, придбаних у провідних розсадниках світу). Отже, ось що радить Лілія садівникам, городникам та квітникарям.

переглядів: 3139
pgt 0.47497 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua