МЕНЮ


14:37

Перше засідання 48-ї сесії Кіровоградської міської ради було емоційним і водночас плідним – депутати прийняли ряд рішень, важливих для громади.
Перед його початком до присутніх у залі звернулась мешканка будинку №25 на вулиці 50 років Жовтня

переглядів: 554 / коментарі (2)
14:23

Наприкінці лютого цього року Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, яка набирає чинності з першого травня 2015 року. Відтепер призначення субсидій відбуватиметься на підставі лише двох документів – заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб).

переглядів: 3474
14:17

Тривають виїзні зустрічі секретаря міської ради Івана Марковського з мешканцями різних мікрорайонів Кіровограда.
Двадцять восьмого березня він разом із заступником міського голови Сергієм Васильченком та головою Кіровської районної в місті Кіровограді ради Сергієм Горбовським

переглядів: 609
14:15

ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” для продовження роботи у сфері пасажирських перевезень у Кіровограді повинна інвестувати кошти для оновлення свого рухомого складу – закупити нові тролейбуси.

переглядів: 502
13:29

Листи учасників Другої світової війни до рідних та близьких – цінне джерело нашого пізнання тих подій. Є такі реліквії і в Держархіві Кіровоградської області, передані йому місцевими краєзнавцями.

переглядів: 683
11:04

Кіровоградка Наталя Нижникова, керівник клубу народних ремесел "Ниточка", щиро радіє успіхам своїх одноклубників. З гордістю розповідає про те, скільки талановитих людей об’єднані єдиним потягом до прекрасного. "А колись же нас було кілька чоловік, які кохалися у вишивці", – зазначає. Зате тепер у "Ниточці" – майстринь на всі смаки. Вишивають, в’яжуть, малюють, витинають…

переглядів: 666
10:52

Волонтерський рух в Україні від початку агресії Росії проти нашої країни набув значного розмаху. Та разом із цим виникло багато ускладнень на шляху його подальшого розвитку, які державні органи, громадські організації й бізнес намагаються подолати.

переглядів: 641
10:49

Відомий у Кіровограді і далеко за його межами заслужений художник України Андрій Надєждін презентував свою персональну виставку творів та каталог "Художні метаморфози Андрія Надєждіна" в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту серії художніх виставок "Лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна".

переглядів: 707
pgt 0.41312 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua