МЕНЮ


17:50

Від сьогоднішнього дня кіровоградці їздитимуть у маршрутках за три гривні 50 копійок.
Керівники транспортних підприємств Кіровограда підтримали ініціативу міської влади щодо зменшення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко на засіданні робочої групи з розгляду розрахунків тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування, яке відбулось шостого квітня

переглядів: 737
17:40

Власникам кафе “Дві кави” та “Варенична”, що знаходяться на вулиці Дворцовій у Кіровограді, доведеться демонтувати свої літні майданчики і привести прилеглу до закладів територію у належний стан.

переглядів: 695
17:38

До 70-ї річниці Перемоги над нацизмом 378 кіровоградців – учасники бойових дій, інваліди війни, жертви нацистських переслідувань – отримають матеріальну допомогу. Таке рішення прийняли члени виконкому Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2323
15:56

Тривають зустрічі секретаря міської ради Івана Марковського з мешканцями Кіровограда. Так, наприкінці минулого тижня посадовець зустрівся з жителями Кущівки та Катранівки (квартальні комітети №№ 13, 14, 15, 16).

переглядів: 506
15:44

Підземні роботи на шахті "Інгульська" ДП "СхідГЗК", а саме підривання породи в товщі землі, не впливають на житлові будинки в Кіровограді. У цьому сьомого квітня на щовівторковій прес-конференції в міській раді запевнив головний інженер та водночас в. о. директора копальні Валерій Євдокимов.

переглядів: 469
15:39

Щороку сьомого квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, започаткований Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1950 році. Кожного разу тема його – різна. Як повідомила нашому кореспонденту позаштатний головний терапевт управління охорони здоров’я міської ради Олена Баранова, 2015-ий визначено Роком безпечності харчових продуктів. Проходити він буде під гаслом: “Від ферми до тарілки зробити продукти харчування безпечними”.

переглядів: 494
15:28

Змінам у питаннях дерегуляції, спрощення процедур державної реєстрації та надання адміністративних послуг був присвячений “круглий стіл”, проведений працівниками реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції. У заході взяли участь секретар міської ради Іван Марковський, представники виконавчих органів місцевого самоврядування, приватні та державні нотаріуси.

переглядів: 2897
15:23

На одному з найдавніших і найважливіших для Кіровограда підприємств – теплоелектроцентралі, яка забезпечує теплом та електроенергією жителів обласного центру, – працюють декілька сотень людей, серед яких і ті, котрі трудяться там не один десяток років.

переглядів: 466
15:04

Про запуск першого штучного супутника Землі у 1957 році, а за ним й другого, на борту якого в герметичній кабіні перебувала собака Лайка, я дізнався від батьків. А про виведення на орбіту навколо Землі 12 квітня 1961 року першого у світі космічного корабля – супутника "Восток" з людиною на борту, громадянином тодішнього Союзу Юрієм Гагаріним, ми, тодішні учні Кіровоградської середньої школи № 27, почули від першої вчительки Тетяни Кирилівни Кажанової. Що почалося після цього в класі, важко передати словами.

переглядів: 748
1 2 »
pgt 0.47383 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua