МЕНЮ


11:17

Давно не розглядали кіровоградські суди справ про незаконні валютні операції. Затишшя, що тривало не один рік, порушив Ленінський райсуд, на розгляд якого цієї весни потрапив складений міліцією протокол стосовно одного із чоловіків, котрі днями стоять біля магазину "Лісова пісня" на вулиці Преображенській. Головному персонажеві протоколу ставився в провину обмін клієнтові 30 доларів США на 735 українських гривень.

переглядів: 1899
10:25

Спостережна комісія при виконавчому комітеті міської ради минулої середи розглянула в Кіровоградській виправній колонії (№ 6) Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області матеріали на декількох засуджених.

переглядів: 1869
09:08

Контрактные двигатели из Европы и Японии

переглядів: 2098
09:00

«Уголок покупателя» по закону должен находиться на городских рынках, в магазинах и заведениях общественного питания. Предназначены они для регламентации правил торговли. Однако на практике, не всегда подобные стенды располагают информацией, по-настоящему полезной для потребителя.

переглядів: 2259
12:27

У міському центрі надання адміністративних послуг, де розташована реєстраційна служба Кіровоградського міського управління юстиції, великі черги – представникам приватного бізнесу потрібно терміново здати документи, які підтверджують кінцевих власників таких підприємств. Кількість людей збільшується з кожним днем. Державні реєстратори працюють без перерви. Проблема полягає в тому, що кінцевий термін подання документів 25 травня поточного року. Інакше накладатимуться значні штрафні санкції.

переглядів: 2331
19:06

Згідно планової заявки «Центральної електроенергетичної системи» для проведення ремонтних робіт, ПАТ «Кіровоградобленерго» буде припинено електропостачання об’єктів забору та очитки води ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з 15.00 години 16.05.2015р.

переглядів: 2380
18:12

Сучасна жінка - еталон доглянутості, стилю і краси. Однак крім зовнішньої привабливості, яка виражається в одязі, зачісці і макіяжі, ховається головне надбання і атрибут - її шкіра. Красива доглянута і здорова шкіра - одна з головних переваг кожної жінки. Особливе значення при цьому має стан інтимної зони, догляд за якою потрібен не тільки в правилах особистої гігієни, але це й також і свого роду візитна картка жінки під час пляжного сезону.

переглядів: 2447
11:36

Перший художній пленер у Кіровоградській області вже став історією. Історією Світловодського краю, історією українського живопису, історією галереї “Єлисаветград”. Беззастережний творчий запал власника однієї з кращих приватних галерей в Україні Миколи Цуканова помножений на непересічні організаторські здібності начальника управління освіти Світловодської міської ради Генадія Френкеля перетворили мрію у реальність, зробили рутинну, важку і копітку, але навдивовиж цікаву працю майстрів пензля знаковою подією для всього району.

переглядів: 2349
14:46

Тільки двом рестораторам – власникам закладів «Куба» та «Черчілль» дозволено зараз займатися літньою торгівлею на вулиці Дворцовій в Кіровограді. Термін дії дозволу на це – до 30 червня нинішнього року. Так розпорядився учора виконком міської ради.

переглядів: 2033
« 1 2 3 »
pgt 0.43429 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua