МЕНЮ


12:29

У міському центрі надання адміністративних послуг, де розташована реєстраційна служба Кіровоградського міського управління юстиції, великі черги – представникам приватного бізнесу потрібно терміново здати документи, які підтверджують кінцевих власників їхніх підприємств. Кількість людей збільшується з кожним днем. Державні реєстратори працюють без перерви. Проблема полягає в тому, що кінцевий термін подання документів – 25 травня поточного року. Інакше накладатимуться значні штрафні санкції.

переглядів: 513
12:26

Кіровоградська влада має намір пом’якшити удар по кишенях місцевих літніх людей, який станеться у разі скасування урядової постанови двадцятирічної давнини за номером 354, котра дає право пенсіонерам за віком безплатно їздити в міському та приміському громадському транспорті.

переглядів: 562
12:23

Кіровоградські тролейбусники згодні на тариф на свої послуги у розмірі 2,5 гривні за разовий проїзд одного пасажира. Про це "Вечірній газеті" повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко.

переглядів: 2045
12:21

72,5 гривні – у такому розмірі міська влада планує встановити розмір щомісячної адресної допомоги кожному кіровоградцеві, який брав участь в АТО або належить до сімей загиблих у цій операції. Ці пільги передбачено комплексною програмою підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей, яку Кіровоградська міська рада ухвалила торік і яку, як стверджують посадовці виконавчих органів ради, уже беруть за приклад самоврядні органи інших міст України, зокрема Одеси.

переглядів: 609
11:51

Рідним загиблих під час антитерористичної операції на сході країни минулої п’ятниці в міській раді представили проект меморіального комплексу почесних воїнських поховань на Рівненському кладовищі, де віднайшли вічний спочинок більшість кіровоградців, полеглих під час АТО.

переглядів: 2183
11:48

Невдовзі, 29 травня, у школах обласного центру пролунає останній дзвоник, а учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів одночасно проспівають Державний гімн України.

переглядів: 518
11:43

17 квітня поточного року управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради оголосило конкурс на право пасажирських перевезень на 11 маршрутах міста. Але до конкурсної комісії надійшли документи лише одного перевізника на право обслуговування маршруту №274. Це приватне підприємство “Сервіском”, яке вже здійснює перевезення на селище Нове великоміськими автобусами “Неоплан” (до сьогоднішнього дня воно перевозило пасажирів безкоштовно). Тож конкурс відбувся тільки щодо цього маршруту.

переглядів: 579
11:33

30 квітня 2015 року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій".

переглядів: 2450
11:20

Шановні мешканці м. Кіровограда. Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у червні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2109
1 2 »
pgt 0.43391 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua