МЕНЮ


13:40

Розчищення Інгулу, розпочате в Кіровограді у травні нинішнього року, – на стадії завершення. Днями екскаваторник міжрайонного управління водного господарства (підприємства, залученого міською владою до оздоровлення Інгулу), уже виймав з річки біля мосту, що на вулиці Михайлівській (колишній імені Кірова), скошений очерет та сміття, принесені туди течією. Після розчищення цієї частини Інгулу буде відкрито тамтешні шлюзи, і річка побіжить з новою силою.

переглядів: 409
13:34

Двадцять п’ять років тому, 22 липня, вийшов перший номер вісника Кіровоградської міської ради "Вечірня газета". З того часу вона є невід’ємною частиною медійного ринку Кіровоградщини, за цей час у видання з‘явилися поціновувачі в різних куточках області.

переглядів: 463
13:31

Відпочиваючи на кіровоградських пляжах, можна захворіти на сальмонельоз і токсокароз. Про це свідчать липневі результати моніторингових досліджень проб річкової води та ґрунту пляжів.

переглядів: 434
13:23

Двадцять першого серпня 2014 року під селом Грабовим Шахтарського району в Донецькій області, неподалік від міста Іловайська, загинув командир евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення 1-го батальйону 93-ї окремої механізованої бригади молодший сержант Сергій Котовий.
– Після мінометного обстрілу на полі бою залишився боєць, який кликав на допомогу. Решта солдатів знаходилася в траншеї десь за 300 метрів. Серед уцілілих був і рідний брат хлопця

переглядів: 398
13:07

Двадцять дев’ятого серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла "зеленим коридором" на дорозі поміж Многопіллям та Червоносільським – селами Амвросіїв- ського району Донецької області – російські військові та проросійські бойовики порушили свою обіцянку не стріляти й почали розстрілювати колону наших військових.
Разом з багатьма іншими українцями тоді загинув і старший розвідник-снайпер сержант 3-го окремого полку спеціального призначення Дмитро Придатко: машину

переглядів: 373
11:52

Фельдшер госпітального відділення медичної роти 93-ї окремої механізованої бригади старший солдат Федір Романов загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла так званим "зеленим коридором" – на дорозі в районі села Новокатеринівки Старобешівського району Донецької області. Другого вересня його разом з іншими 87 загиблими українськими військовими привезли в Запоріжжя. Там нашого земляка впізнали його бойові товариші та родичі.

переглядів: 468
11:48

Двадцять дев’ятого серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла так званим "зеленим коридором" на дорозі поміж селами Многопілля та Червоносільське Амвросіївсь- кого району Донецької області загинув від кулі росій- ського снайпера командир відділення – начальник радіостанції відділення управління загону спеціального призна- чення 3-го окремого полку спеціального призначення молодший сержант Віталій Волкотруб.

переглядів: 878
11:43

На початку цього тижня вночі зловмисники вивели з ладу ще три ліфти в кіровоградських будинках, вирізавши кабелі електроживлення. Тож кількість зіпсованих останнім часом підйомників у багатоквартирних житлових будівлях зросла до 60.

переглядів: 405
11:35

Протягом шести днів біля села Клинці Кіровоградського району, в мальовничому сосновому лісі на березі річки Інгул, діяв дитячий спортивно-скаутський табір. Організували його педагоги зразкового колективу-студії хореографічного мистецтва "Аеліта" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради спільно з членами благодійної організації "Royal Rendjers" за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області. Тут активно відпочивали 60 дітей різного віку. Координатор проекту – Олександра Ткаченко.

переглядів: 447
1 2 »
pgt 0.43567 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua