МЕНЮ


21:44

Современный ребенок отлично разбирается в моде. Как ни странно, но маленькие модники достаточно капризны в отношении выбора предметов гардероба. В этом не ничего удивительного, так как ходьба по магазинам, постоянные примерки и настырность некоторых продавцов вводит ребенка в состояние шока или агрессии. Именно поэтому, специалисты не советует тратить много времени на традиционный шопинг.

переглядів: 1376
21:30

Зачастую, горе приходит неожиданно и никто не готов к такому моменту. У кого-то уходит из жизни любимый человек и хочется сделать так, чтобы его никто не забыл. Многие задумываются поставить красивый памятник, чтобы почтить память ушедшего человека.

переглядів: 1366
20:27

Автоматический тонометр с манжетой на запястье Rossmax – решение для тех, кто хочет измерять давление легко и без усилий, нажатием всего одной кнопки.

переглядів: 1603 / коментарі (1)
19:23

Если гражданские организации, в том числе коммерческие и государственные, начали использовать фотоэлектронные системы как нечто повседневное и экономичное, то почему бы не сделать этого военным? Одна из американских баз ВМС так и поступила.

переглядів: 1614
09:01

Осінь – грибна пора. Тож у цей час охочих поласувати грибами чимало. Завдяки гармонійному поєднанню в їх органічній структурі білків, мікроелементів та вітамінів вони є дуже поживними.

переглядів: 740
15:54

На засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку під головуванням Олега Краснокутського було прийнято рішення про виділення додатково 51 651 гривень на відшкодування компенсації перевізникам, які здійснюють регулярні перевезення пасажирів до садово-городніх товариств. Запропоновано продовжити транспортне сполучення до 25 жовтня цього року.

переглядів: 888
18:23

Масштабний інтерактивний профорієнтаційний проект «Місто професій», який крокує Україною, 19 вересня завітав і до Кіровограда.

переглядів: 781
09:00

Блага цивілізації інколи можуть завдати людині непоправної шкоди. Наприклад, відкриті каналізаційні колодязі, в які останнім часом доволі часто потрапляють перехожі.

переглядів: 890
11:17

У Кіровограді триває масштабний ремонт доріг. Нині дорожники працюють відразу на декількох вулицях – Жуковського, Пушкіна, Покровській та Київській, у провулку Фортечному виконуються підготовчі роботи.

переглядів: 870
1 2 »
pgt 0.42852 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua