МЕНЮ


11:15

Усі працівники ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №19” у разі її реформування у комунальний заклад будуть працевлаштовані. У цьому запевнив колектив на зустрічі секретар міської ради Іван Марковський у середу.

переглядів: 876
11:26

Наприкінці серпня виповнилося десять років Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області. Третього вересня його педагогічні працівники врочисто відзначили ювілей

переглядів: 758
10:51

Другого вересня, у 70-ту річницю завершення Другої світової війни, в Кіровограді, на меморіальному комплексі “Фортечні вали”, перепоховали останки 57-ми воїнів, які загинули при визволенні Кіровоградщини від гітлерівських загарбників у 1943 – 1944 роках. Всього, за офіційними даними, у цих боях полягло понад 30 тисяч військовослужбовців. Але, як зазначають члени обласної громадської пошукової організації “Пам’ять”, які проводять пошук останків загиблих воїнів, ці цифри значно занижені, адже через злочинну практику радянського керівництва у ті часи документи та інші розпізнавальні знаки полеглих у боях вилучались та знищувались.

переглядів: 884
10:25

З кожним роком у кіровоградських школах все активніше вдаються до використання електронних підручників. Раніше знайти їх в Інтернеті було не так вже й просто, а в цьому році на сайті Міністерства освіти і науки запрацювала платформа, яка дає можливість школярам користуватися е-підручниками із повністю збереженою оригінальною версткою, без реклами та ризику "заразити" свій планшет чи комп’ютер вірусом. На платформі викладені всі книжки з першого по 11-ий класи, що схвалені МОН.

переглядів: 1116
21:48

Конечно же, любой инвестор или трейдер, работающий на рынке Форекс, ожидает от своего брокера честности, надежности и порядочности, которые способствуют развитию, а также высоким доходам каждого участника финансового рынка.

переглядів: 853
21:31

Владельцы Mac-устройств часто задаются вопросом, где же лучше всего осуществить ремонт или замену той или иной детали. Ремонт подобного оборудования является довольно сложной задачей, поэтому справиться с ней может только высококвалифицированный профессионал в данной области.

переглядів: 758
« 1 2
pgt 0.59886 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua