МЕНЮ


11:02

Бойові дії на сході країни не вщухають, хоча і з меншою періодичністю обстрілів. Останній фактор зовсім не дозволяє волонтерам розслабитись і зменшити поставки в зону АТО продуктів, військового обмундирування, технічних засобів. Їдуть вантажівки і з Кіровограда. Волонтерські організації ні на день не припиняють роботи. Одна з них – “Патріот Кіровоградщини” під керівництвом Вадима Нікітіна – об’єднала у своїх лавах людей небайдужих, тих, хто бажає допомогти чим тільки можна своїм землякам, які несуть нелегку службу в Луганській та Донецькій областях.

переглядів: 812
10:57

День знань – хвилююче свято для кожної сім’ї, в якій є школярі чи студенти, а тим більше, якщо батьки ведуть дитину до школи вперше. До речі, у Кіровограді в цьому році до початкової школи пішло на чотириста дітей більше, ніж торік.
Справжньою родиною стала учнівська громада і для тих, хто вже другий рік поспіль через воєнні дії на сході країни вчиться тут, оскільки був вимушений переїхати до Кіровограда чи області. Тож символічно, що перший у цьому році урок проходив під назвою "Ми – нація єдина!"

переглядів: 516
10:51

Другого вересня, у 70-ту річницю завершення Другої світової війни, в Кіровограді, на меморіальному комплексі “Фортечні вали”, перепоховали останки 57-ми воїнів, які загинули при визволенні Кіровоградщини від гітлерівських загарбників у 1943 – 1944 роках. Всього, за офіційними даними, у цих боях полягло понад 30 тисяч військовослужбовців. Але, як зазначають члени обласної громадської пошукової організації “Пам’ять”, які проводять пошук останків загиблих воїнів, ці цифри значно занижені, адже через злочинну практику радянського керівництва у ті часи документи та інші розпізнавальні знаки полеглих у боях вилучались та знищувались.

переглядів: 885
10:45

На громадських слуханнях “Нове ім’я столиці степового краю” з питання перейменування Кіровограда найбільшу підтримку дістали назви “Єлисаветград”, “Інгульськ”, “Кропивницький”.

переглядів: 1178
10:41

Кілька років поспіль триває конфлікт між мешканцями гуртожитку, що на проспекті Університетському, 21 у Кіровограді, та його власником. Днями ця проблема у черговий раз обговорювалася в ОДА – із мешканцями зустрілися заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та начальник Кіровоградського міського управління юстиції Людмила Гуріна.

переглядів: 509
10:29

Лікар-анестезіолог Кіровоградської лікарні швидкої медичної допомоги Валентин Сєріков, відслуживши рік у зоні АТО, повернувся до рідного лікувального закладу. Тепло і радісно вітали вчора вранці героя його колеги. Завітали до лікарні й представники міської влади: секретар міської ради Іван Марковський, заступник міського голови Сергій Колодяжний, начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук не шкодували слів вдячності на адресу Валентина Сєрікова, який у важку для Вітчизни годину добровільно пішов на фронт, щоб рятувати життя нашим воїнам.

переглядів: 466
10:25

З кожним роком у кіровоградських школах все активніше вдаються до використання електронних підручників. Раніше знайти їх в Інтернеті було не так вже й просто, а в цьому році на сайті Міністерства освіти і науки запрацювала платформа, яка дає можливість школярам користуватися е-підручниками із повністю збереженою оригінальною версткою, без реклами та ризику "заразити" свій планшет чи комп’ютер вірусом. На платформі викладені всі книжки з першого по 11-ий класи, що схвалені МОН.

переглядів: 1116
10:14

31 рік прослужив Василь Стояновський у лавах міліції Кіровоградщини. Більшу частину цього часу він працював у карному розшуку, займав і адміністративні посади. І хоча на пенсії Стояновський уже давненько – з 1985-го, він і досі іноді бачить сни на, так би мовити, міліцейську тематику. "Буває, сниться, що проводжу нараду з підлеглими, – зізнався Стояновський авторові цих рядків, – що вичитую їм за недоліки…" А скільки цікавих історій, пов’язаних із міліцейською роботою, пам’ятає Василь Никифорович! Деякі із них він розповів для публікації у "Вечірній газеті".

переглядів: 657
10:08

На персональній виставці творів відомого кіровоградського митця члена Національної спілки художників України Фелікса Полонського “Графічні світи Фелікса Полонського”, презентованій в художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна в рамках започаткованого мистецького проекту “В майстерні художника”, представлено понад 70 графічних творів, виконаних у різних техніках – лінорит, сграфіто, кольорова гравюра, малюнки олівцем та кульковою ручкою, але найбільше – рисунки пером. Експоновані роботи охоплюють майже 60-річний період творчості художника – від середини 1960-х рр. до сьогодення. Таку масштабну експозицію графіки художник презентує для широкого загалу глядачів уперше.

переглядів: 1517
1 2 »
pgt 0.44476 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua