МЕНЮ


11:23

Він – не просто відмінник у школі, спортсмен-першорозрядник із класичних шахів, чемпіон України і володар кубків України та Федерації настільного хокею України, учасник спортивних походів, інтелектуальних ігор… Він ще й поет та літератор, з-під пера якого вже вийшли чотири збірки поезій, оповідань, казок та пісень. Все це про Дмитра Литвинюка – учня 10 класу кіровоградського НВО “Вікторія-П”.
Його літературний талант проявився ще у шість років, а у тринадцять він став членом Кіровоградського обласного літоб’єднання “Степ”

переглядів: 980
11:20

Дитяче інфекційне відділення центральної кіровоградської міської лікарні на території колишньої фортеці має бути готовим прийняти пацієнтів до 15 жовтня, а паліативне відділення – розпочати працювати до кінця листопада.

переглядів: 587
11:17

У Кіровограді триває масштабний ремонт доріг. Нині дорожники працюють відразу на декількох вулицях – Жуковського, Пушкіна, Покровській та Київській, у провулку Фортечному виконуються підготовчі роботи.

переглядів: 874
11:15

Усі працівники ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №19” у разі її реформування у комунальний заклад будуть працевлаштовані. У цьому запевнив колектив на зустрічі секретар міської ради Іван Марковський у середу.

переглядів: 876
11:11

Найближчим часом у Кіровограді відбудуться два спортивно-масових заходи, до участі в яких їх організатори запрошують дітей і дорослих.
Для них напередодні Дня фізичної культури і спорту (в Україні його відзначають щорічно у другу суботу вересня) у п’ятницю, 11 вересня, у парку Ковалівському біля шахово-шашкового павільйону о 15:00 розпочнуться змагання з 13 видів спорту. А в День міста, 19 вересня, у парку Пушкіна о 12:30 стартує спортивне свято, під час якого його учасники зможуть продемонструвати свої таланти у двох десятках видів спорту

переглядів: 541
10:59

Звістка про звіряче вбивство, яке трапилося 30 серпня цього року на Кущівці, вразила усіх, особливо тих, хто знав загиблу – Людмилу Щербакову, пенсіонерку, у минулому – вчительку 34-ї та 30-ї шкіл Кіровограда. Громадський резонанс спричинила й така обставина: вбивцею начебто виявився функціонер місцевої організації Компартії. Кореспондент "Вечірки" спробував з’ясувати, наскільки це відповідає дійсності.

переглядів: 707
10:48

Женя Мельниченко, а для когось Євгенія Іванівна, – актриса Кіровоградського музично-драматичного театру імені Кропивницького, вдова народного артиста України Володимира Мироновича. Після його відходу в кращі світи її театральні програмки тепер підписуються його прізвищем. Разом вони були понад чотири десятки літ. Це була гарна пара. Так про них казали і в Кіровограді, і в Полтаві, де вони тривалий час працювали. Але про все по порядку. Для цього я й запросила до розмови одну з небагатьох кіровоградських актрис, чия творча особистість формувалася в благословенні 60-і, коли ставлення до театру було дещо іншим і артисти, а не брудні політики, ставали володарями наших дум:

переглядів: 683
10:12

Післязавтра, 13 вересня, програмісти усього світу відзначатимуть своє професійне свято. Чому саме цього дня? Вікіпедія пояснює це так: 13 вересня (у високосний рік – 12 вересня) – 256-й день у році, а це число "відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного восьмибітного байта, поширеній одиниці вимірювання обсягу даних". Ви нічого не второпали? Не переймайтеся. Це – чи не єдине малозрозуміле широкій публіці місце в опублікованому нижче матеріалі, приуроченому до Дня програміста.

переглядів: 804
09:58

Людина із самої своєї появи на нашій планеті прагне досліджувати навколишній світ. З виникненням цивілізацій це прагнення втілилося в організацію музеїв – культурно-освітніх та науково-дослідних закладів, призначених для вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

переглядів: 720
pgt 0.49026 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua