МЕНЮ


22:25

Практически у каждого человека в жизни возникает необходимость или может возникнуть такая необходимость, когда нам требуется перевод. В зависимости от ситуации мы решаем эту проблему или быстро и дорого, когда, например, нужен официальный перевод документации, и мы обращаемся в бюро переводов

переглядів: 520
09:36

Цьогорічна виборча кампанія, судячи з того, як вона розпочалася, обіцяє бути традиційно брудною.

переглядів: 572
09:23

У Міжнародний день людей похилого віку, який відзначають 1 жовтня, міська влада традиційно вітала довгожителів Кіровограда, яким виповнилось по сто і більше років. Таких нині у місті семеро – Клавдія Шавілова, Фросина Горбаренко, Меланія Плотницька, Єлизавета Лазарько, Марина Сірінчук, Пелагея Четвертак та Ганна Григор’єва. До них у гості завітали заступник міського голови Сергій Колодяжний та начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк. Прийшли з квітами, подарунками, матеріальною допомогою та теплими словами вітань.

переглядів: 673
08:42

Першого жовтня музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза, як і в попередні роки, відзначила концертом у художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна Міжнародний день музики.

переглядів: 629
pgt 0.39542 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua