МЕНЮ


19:54

Очень часто в торгово-развлекательных комплексах и крупных офисах можно наблюдать необычное оформление верхней части помещения. Монолитные потолки как-бы состоят их множества одинаковых ячеек, подсвеченных точечными светильниками

переглядів: 1010
14:54

На другому пленарному засіданні першої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання, що відбулося сьогодні після обіду, депутати внесли зміни до бюджету, що дозволять виплатити зарплату працівникам освітніх та медичних закладів.

переглядів: 599
11:47

Розпочалося перше пленарне засідання Кіровоградської міської ради сьомого скликання. Голова Кіровоградської міської виборчої комісії Микола Чайка оголосив результати виборів міського голови у Кіровограді.

переглядів: 710
11:40

26 листопада в передобідню пору в Кіровограді й інших населених пунктах області пролунав тривалий сигнал електросирен "Увага всім!". На щастя, сигнал тренувальний: на Кіровоградщині тривала комплексна перевірка обласної системи оповіщення.

переглядів: 1084
09:56

Осінь та початок весни – найкращий час для формуючого обрізання дерев для створення їхніх крон. Про це добре знають спеціалісти, але не пересічні кіровоградці. Тому кожний випадок появи на тій чи іншій вулиці міста автовишки з комунальниками, які вправно орудують електропилками, – мало не надзвичайна подія для місцевих мешканців. Вони стають на захист зелених насаджень, оскільки не знають, що й деревам потрібно інколи робити “стрижки”. Хоча можна зрозуміти таку поведінку людей, адже траплялись випадки самовільного знесення зелених насаджень під те чи інше будівництво.

переглядів: 1153
pgt 0.39609 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua