МЕНЮ


11:11

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва представники кіровоградського цеху названих трудівників минулої п’ятниці відзначили хто на сцені, а хто – у глядацькій залі обласної філармонії на творчому звіті закладів культури Кіровограда.

переглядів: 862
10:57

Погода була кепською, а моя пристрасть блукати під дощем вже давно залишилась у минулому. Але проігнорувати запрошення мого енергійного друга відвідати його галерею мистецтв було б необачно. Тим більше, що гарантувався прекрасний настрій.

переглядів: 745
12:02

До кінця нинішнього року в нашому обласному центрі розпочнуть діяти декілька капітально відновлених медичних об’єктів, кошти на ремонт яких було виділено з міського бюджету.

переглядів: 477
11:49

Через необхідність перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, яку виділили на покриття витрат, пов’язаних з проведенням виборів депутатів місцевих рад та міського голови, була скликана позачергова, 54-а сесія Кіровоградської міської ради. Про це депутатам та присутнім у сесійній залі представникам громадськості повідомив секретар міської ради Іван Марковський, відкриваючи 12 листопада її пленарне засідання.

переглядів: 415
11:34

Лапароскопія – сучасний метод хірургії, який набув поширення у всьому світі. Застосовується він і в Кіровоградській лікарні швидкої медичної допомоги. Це стало можливим завдяки придбанню за кошти міського бюджету сучасного обладнання для малоінвазивних оперативних втручань.

переглядів: 451
11:21

На території Одеської та Миколаївської областей зафіксовано випадки захворювання свиней на африканську чуму. У зв’язку із цим на кордонах Кіровоградщини встановлено карантинні пости на в’їзді до тих населених пунктів, що межують із вищезазначеними регіонами. Зокрема, на кордоні Гайворонського району – поряд із селом Кам’яним Савранського району Одеської області, де виявлено випадки цієї небезпечної хвороби.

переглядів: 1153
11:11

Сьогоднішній ранок чимало людей зустріло з тривогою – усе-таки п’ятниця, тринадцяте. Та чи є підстави для такого настрою? З цим запитанням кореспондент "Вечірки" напередодні звернувся до Олександра Бравермана, відомого в Кіровограді парапсихолога.

переглядів: 514
10:51

За даними офіційної статистики, за десять місяців нинішнього року в Україні сталося більше ста тисяч ДТП, з них близько 20 тисяч – із постраждалими. Травмовано понад 25 тисяч осіб, 3124 українців загинуло. У тому числі постраждало 3258 дітей до 18 років і 173 дитини загинуло...

переглядів: 498
11:29

Опалювальний сезон у Кіровограді розпочався вчасно. Вже із 12 жовтня, як тільки температура за вікном впродовж трьох днів перестала підніматися вище 8 градусів тепла, обидва кіровоградських теплогенеруючих підприємства запустили котли.

переглядів: 1237
« 1 2 3 4 »
pgt 0.4321 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua