МЕНЮ


12:49

Валентина Миколаївна та Наталія Петрівна (імена змінені на прохання наших співрозмовниць) – з тих, хто тікав з окупованих Луганська та Донецька улітку минулого року. Тікали від обстрілів, рятуючи життя свої та своїх дітей. Їхали у невідомість, опинились у Кіровограді.

переглядів: 441
12:40

Через три дні в палати і бокси дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні на Фортечних валах, що в Кіровограді, завезуть медичну апаратуру.

переглядів: 510
12:36

Експерти кажуть, що на розмір
рахунку за “комуналку” впливає навіть розташування холодильника

переглядів: 990
12:29

Курсанти Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету виступили ініціаторами проведення поетичного конкурсу “На крилах поезії”, присвяченого Дню української писемності і мови, а також Міжнародному дню студента. Головним натхненником поетичних змагань став майбутній пілот четвертокурсник Андрій Ацаулов. Підтримали ідею директор будинку культури “Авіатор” Микола Барабуля та працівники відділу сім’ї і молоді міської ради.

переглядів: 854
12:11

Шкода від спалювання листя і сухої трави надзвичайно велика. На превеликий жаль, жителі восени, особливо у приватному секторі, постійно палять опале листя, а то й сміття. Їдкий дим охоплює все навколо, тим самим створюючи значну небезпеку для здоров’я людей, зокрема для дітей та тих, хто страждає на алергічні недуги.

переглядів: 494
11:48

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у грудні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 1065
11:41

Першого грудня Анатолієві Кривохижі, народному артистові України, заслуженому діячеві мистецтв України, художньому керівникові (1957 – 1985) заслуженого самодіяльного ансамблю народного танцю УРСР "Ятрань" почесному громадянинові Кіровограда (нагородженому орденами Трудового Червоного прапора, Леніна, Вітчизняної війни, почесними відзнаками "Честь і слава Кіровоградщини", Міністерства культури й туризму України, медаллю "Павло Вірський" та іншими відзнаками) виповниться 90 років.

переглядів: 850
11:19

Чи все відбувається закономірно, чи трапляються і випадковості? Як виник цей світ і чи є в нього межі? Що було перше – курка чи яйце? Ці та подібні їм питання порушено людиною не одне тисячоліття тому. Та чи знайдено на них остаточні відповіді? І чи можна застосувати такі знання у повсякденному житті? Пролити світло на це кореспондент "Вечірки" попросив Юлію Харченко, кандидата філософських наук, завідуючу кафедрою філософії та політології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Винниченка. Приводом для розмови став День філософа, який відзначався учора. Запроваджено його у 2002 році ЮНЕСКО.

переглядів: 569
11:16

Виявляється, присяжні за участь у здійсненні правосуддя непогано винагороджуються державою – декому з них, жителів Кіровоградщини, тільки за одну годину, проведену в судовому процесі, нараховано близько тисячі гривень. Про це кореспонденту "Вечірки" повідомили у територіальному управлінні Державної судової адміністрації в області. Та спершу – про сам інститут присяжних, про те, наскільки затребуваним він виявився у нашому краї.

переглядів: 458
« 1 2 3 4 »
pgt 0.48858 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua