МЕНЮ


23:56

Основное назначение решёток – защита помещения от непрошенных гостей. В основном их ставят на окна и двери. Это те слабые места, разбив которые или подобрав ключ от замка, можно беспрепятственно проникнуть в помещение. Поэтому, чтобы усложнить жизнь профессиональным ворам, придумали решётки.

переглядів: 1122
16:52

Трохи більше, ніж за півроку, більшість нинішніх одинадцятикласників кіровоградських шкіл стануть абітурієнтами вишів .  Хтось залишиться в рідному місті, хтось поїде в інше місто, роблячи перші кроки у самостійному дорослому житті. 

переглядів: 970
15:26

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у січні 2016 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 601
20:07

Огромное количество людей являются обладателями таких замечательных телефонов как айфон. Несмотря на дорогую их цену, с каждым днем увеличивается количество покупателей. Помимо телефона нужно позаботиться о покупке чехла. Этот простой, но в тоже время практичный аксессуар, несет в себе много полезности. В нашем интернет магазине можно будет приобрести фирменные чехлы на айфон 6 по выгодным ценам

переглядів: 855
15:03

Міський голова Андрій Райкович зустрівся з представниками мешканців гуртожитку по проспекту Університетському, 21.

переглядів: 953
14:02

Управління сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради звернулося до керівників підприємств торгівлі Кіровограда з пропозицією долучитися до створення та подальшої роботи соціальних магазинів.

переглядів: 1381
13:01

Сьогодні, 15 грудня, розпочалося третє засідання першої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання.

переглядів: 916
12:55

Майже 4 місяці 29-річний житель міста Знам’янка переховувався від працівників поліції в багатьох містах України та постійно змінював місце проживання. За скоєний тяжкий злочин чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі.

переглядів: 741
12:01

Незабаром прийдуть новорічні свята, які принесуть радість і позитивні емоції від спілкування з близькими людьми. Щоб пожежа нікому не затьмарила свята, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки.

переглядів: 1104
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.45424 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua