МЕНЮ


07:46

Вы никогда не задумывались, почему, несмотря на бурное развитие автотранспорта, сфера услуг грузоперевозка в Киеве, впрочем, как и других городов, долго ограничивалась предоставлением транспорта  и грузчиков (в смысле просто физически сильных мужчин)?

переглядів: 891
21:08

Проблему підвищення тарифів на водопостачання з 1 січня наступного року на апаратній нараді в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка порушив міський голова Андрій Райкович. Він наголосив, що кіровоградці не зможуть оплатити нові тарифи.

переглядів: 1186
21:03

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович те, як виконується кожне його доручення, тримає на особистому контролі.
Ось і минулої суботи він перевірив, як комунальники впоралися із завданням привести до ладу “козирок” біля 3-ого під’їзду будинку 37/16 на вулиці Жовтневої Революції. Як з’ясувалося, зробили абияк, тепер доведеться переробляти

переглядів: 1083
20:43

Працівники комунальних підприємств Кіровограда продовжують прибирати обласний центр.
У благоустрої міста беруть активну участь працівники комунальних підприємств “Кіровоград-Універсал 2005", ”Кіровоград-Благоустрій", “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”, житлово-експлуатаційні організації, ЖЕК № 9, освітні, медичні заклади, підприємства різних форм власності, прості мешканці міста

переглядів: 913
20:37

До кінця року бюджет Кіровограда буде прийнято, навіть якщо не буде затверджено державного. На цьому наголосила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова на прес-конференції 8 грудня.

переглядів: 840
11:58

Лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії Наталія Костюк – одна з небагатьох на Кіровоградщині, хто має офіційне право проводити лікувальні сеанси гіпнозу. Вона застосовує цей метод при лікуванні алкоголізму, інших розладів психіки, в тому числі депресій. Про депресії і розпитав у лікарки кореспондент "Вечірньої газети".
Передусім, Наталія Костюк повідомила, що ці психічні розлади бувають різні за своєю природою. Зокрема, є депресії ендогенні, які спричинені внутрішніми факторами, наприклад, шизофренією. Часто причиною виникнення ендогенної депресії є генетична схильність до цього

переглядів: 889
11:35

8 грудня, в день народження відомого художника і педагога О.Осмьоркіна, в меморіальному музеї його імені відбулися традиційні урочистості з нагоди нагородження лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Ця престижна мистецька відзнака, заснована Кіровоградською обласною радою в 2005 році на клопотання обласної організації Національної спілки художників України, вручається у трьох номінаціях: "Національна традиція", "Новітні спрямування", "Мистецтвознавство та історія мистецтв".

переглядів: 778
16:25

Віагра софт є ефективним лікарським засобом, дженериком, який здатний допомогти чоловікам позбавиться від еректильної дисфункції. Дженерік Віагра софт – це аналог оригінальної Віагри, проте, коштує набагато дешевше

переглядів: 865
13:24

Кухонные столешницы из кварца становятся выбором многих хозяек, ведь этот материал удивительно красивый и экологичный, износостойкий и прочный, влагостойкий и практичный, а также очень термостойкий. Так как же выбрать правильную кухонную столешницу?

переглядів: 1073
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.40419 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua