МЕНЮ


14:16

Такая проблема возникает у многих людей при старте своего любимого дела. "Где купить? Какое лучше? Где дешевле?" - все эти мысли не покидают голову молодых талантов. В своё время я тоже часто ломал над этим голову, так как я тоже молодой DJ, и по-своему опыту знаю как тяжело в таких ситуациях

переглядів: 1477
09:44

Кілька років тому моя знайома розповідала, як після концерту Ярослава Страшного в обласній філармонії почула захоплену тираду якоїсь жіночки на зупинці: "Боже, я й не знала, що у нас є такий співак!" Останній сольник на сцені філармонії, що його Ярослав запропонував публіці на честь свого 30-річчя, засвідчив, що про ТАКОГО співака місто знає! Бенефіс лауреата міжнародних конкурсів, соліста академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Ярослава Страшного не пройшов непоміченим. Майже кожен номер супроводжувався бурхливими оплесками публіки. Того вечора аплодисменти і квіти були найголовнішими подарунками молодому ювіляру. Офіціозу майже не було. Вручили кілька грамот від імені влади з традиційними побажаннями. А керівник "Зорян" народна артистка України Антоніна Червінська не шукала гарних слів. Вони народжувалися самі.

переглядів: 1149
20:15

Как добиться ровных и аккуратных зеленых лужаек в наши дни, пожалуй, знают многие. На смену традиционной ручной косе пришли множества устройств для кошения высоких и густых зарослей травы и сорняков

переглядів: 1254
21:07

Мода на ролики прогрессирует, как среди детей, так и спортивно настроенных взрослых. Это не случайно, так как роликовые коньки – эффективный тренажер, позволяющий на свежем воздухе укрепить и привести в тонус группы мышц спины, бедер, ягодиц и нижнего пресса.

переглядів: 1288
08:54

Однією із серйозних загроз для сучасного суспільства є тероризм. Найчастіше терористичні акти пов’язані з небезпекою вибухів.

переглядів: 1122
19:54

На зустрічі з керівниками правоохоронних органів Кіровограда, що відбулася в міській раді 30 березня, міський голова Андрій Райкович розповів про негаразди, які існують у місті, а також закликав силовиків до тісної співпраці з міською владою задля створення кіровоградцям безпечних умов життя.

переглядів: 1445
19:10

Набув чинності закон, згідно з яким органам місцевого самоврядування делеговано повноваження у сфері реєстрації місця проживання особи.

переглядів: 1856
17:01

Мешканка одного із сіл Бобринецького району майже 10 років переховувалася від слідства та суду на території сусідньої держави.

переглядів: 1208
16:38

Після прийому громадян з особистих питань 24 березня кіровоградський міський голова Андрій Райкович вирішив разом з начальником головного управління ЖКГ міської ради Олександром Хачатуряном відвідати ті багатоповерхівки, мешканці яких звернулися до очільника міста зі своїми проблемами.

переглядів: 1155
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.44537 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua