МЕНЮ


16:09

У Кіровограді на вулиці Куроп’ятникова, біля телецентру, є паркова алея, дерева на якій почали останнім часом дивним чином всихати. Це помітили місцеві мешканці і звернулись до екологічних організацій, депутатів усіх рівнів. Вони стверджують, що ще восени минулого року високі багатолітні ялини були живі та ошатні. Подейкують, що земельну ділянку, на якій і розташована ця алея, віддали під забудову.

переглядів: 427
16:05

Нині у Кіровограді реалізовується масштабний проект із модернізації зовнішнього освітлення вулиць, в якому візьмуть участь тернопільська філія всесвітньо відомої німецької фірми “Шредер” та кіровоградське НВО “Радій”.

переглядів: 654
15:20

У Кіровограді поновив роботу муніципальний патруль і вже провів рейди біля Центрального ринку. Однак цього замало, підкреслив у понеділок на нараді з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради кіровоградський міський голова Андрій Райкович, потрібна системна робота в цьому напрямку.

переглядів: 356
15:04

На виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке сьомого квітня уперше пройшло в Кіровограді у приміщенні ОДА, заступник кіровоградського міського голови Олександр Мосін розповів народним депутатам про стан міського господарства.

переглядів: 406
14:43

У Кіровограді сьомого квітня урочисто відкрили ливарний завод ПрАТ "Металит", який входить до складу холдингу ПрАТ "Ельворті груп" і знаходиться на території підприємства "Червона зірка/Ельворті".

переглядів: 510
14:09

Сьомого квітня Кіровоград відвідали міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, колишній міністр охорони здоров’я Грузії Сандро Урушадзе та ректор Донецького національного медичного університету ім. М. Горького Юрій Думанський.

переглядів: 424
13:33

Вартість разового проїзду одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користу- вання № 274 “Площа Богдана Хмельницького – селище Новее” для ПП “Сервіском” у звичайному режимі руху становитиме три гривні.

переглядів: 1417
13:22

Турбота, доброта, відповідальність за тих, хто поряд, щирість помислів та наполегливість у справах – неповний перелік якостей Світлани Кравченко, які, наче магнітом, притягують до неї людей. І всі вони однозначно твердять: “Таких, як вона, дуже мало – мила, відкрита, доброзичлива, справжній професіонал, який не просто дасть пораду, а й спрямує, допоможе, згодом обов’язково поцікавиться станом справ”. А рідні – так взагалі не шкодують добрих слів.

переглядів: 571
13:12

Небайдужі громадяни розмістили на сайті Президента України петицію з проханням присвоїти звання Героя України (посмертно) єдиному українському воїну, який особисто знищив два російських танки і дві бронемашини в одному бою, одному з кращих добровольців Національної гвардії України Євгену Тельнову.

переглядів: 437
1 2 »
pgt 0.43322 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua