МЕНЮ


13:22

Турбота, доброта, відповідальність за тих, хто поряд, щирість помислів та наполегливість у справах – неповний перелік якостей Світлани Кравченко, які, наче магнітом, притягують до неї людей. І всі вони однозначно твердять: “Таких, як вона, дуже мало – мила, відкрита, доброзичлива, справжній професіонал, який не просто дасть пораду, а й спрямує, допоможе, згодом обов’язково поцікавиться станом справ”. А рідні – так взагалі не шкодують добрих слів.

переглядів: 554
13:12

Небайдужі громадяни розмістили на сайті Президента України петицію з проханням присвоїти звання Героя України (посмертно) єдиному українському воїну, який особисто знищив два російських танки і дві бронемашини в одному бою, одному з кращих добровольців Національної гвардії України Євгену Тельнову.

переглядів: 433
12:23

Поки тато з мамою їли шашлики, кум убив і розчленував у гаражі їхню маленьку донечку.

переглядів: 470
12:16

Одинадцятого квітня Наіoнальний банк України запустив в oбіг oнoвлену банкнoту номіналом 500 гривень зразка 2015 року з дещо зміненим зовнішнім виглядом і удoскoналенoю системoю захисту.

переглядів: 370
11:09

Днями в приміщенні Державного архіву Кіровоградської області у рамках акції “Збережімо історію нащадкам: подаруймо архіву документ!” відомий кіровоградський краєзнавець колекціонер-філокартист, член Національної спілки краєзнавців України та топонімічної комісії при міській раді Юрій Тютюшкін передав документи зі свого приватного зібрання стосовно представників славетної сім’ї Тютюшкіних – Героя Соціалістичної Праці учасника Другої світової війни залізничника Семена Тютюшкіна (діда Юрія Тютюшкіна) та кавалера ордена Леніна залізничника Володимира Тютюшкіна (брата Семена Тютюшкіна).

переглядів: 1142
10:06

Народному меморіальному музеєві видатного піаніста й педагога уродженця нашого міста Генріха Нейгауза, що в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза, 12 квітня виповнилося 35 років.

переглядів: 322
17:29

Шостого квітня громадські активісти спільно із представниками міської влади попередили самовільне встановлення паркану в самому центрі Кіровограда – по вулиці Преображенській, неподалік від готелю “Київ”.

переглядів: 518
17:06

"Вечірня газета" вже писала, що торік улітку Інгул у центрі Кіровограда значно обмілів. Аби з’ясувати, в яких саме місцях витікає вода з-під греблі, що поряд з мостом на вулиці Михайлівській, першого березня було розпочато планове дослідження цієї споруди, яке триває й досі.

переглядів: 1428
16:32

На алеї Слави Рівненського цвинтаря, де поховано полеглих на сході України під час АТО кіровоградців, до Великодня буде встановлено новий паркан, кабіну для охоронців, підсипано землю під деякі могили наших героїв, аби рідні полеглих у поминальний день місця їхнього вічного спочинку побачили в найкращому вигляді.

переглядів: 368
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.4454 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua