МЕНЮ


16:22

У Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка відбулася нарада з керівниками закладів ресторанного господарства, які мають намір на весняно-літній період відкрити літні майданчики.

переглядів: 1331
16:14

Нещодавно набув чинності закон, згідно з яким органам місцевого самоврядування делеговано повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

переглядів: 1374
16:11

П’ятого квітня на установчій конференції обласних і міських громадських організацій чорнобильців задля захисту інтересів їхніх членів було утворено громадське об’єднання "Кіровоградська обласна координаційна спілка громадських чорнобильських організацій".

переглядів: 510
16:07

10 березня у Кіровоградській міській раді почав працювати сервісний центр муніципальних послуг. Нагадаємо, що ініціатор його створення – міський голова Андрій Райкович. П’ятеро операторів щодня у середньому приймають близько 50 телефонних дзвінків від кіровоградців. Майже за три тижні сюди надійшли 732 телефонних звернення. Найбільше мешканців міста турбують проблеми житлово-комунального господарства – ремонту доріг, дахів житлових будинків, облаштування територій, засилля бродячих собак.

переглядів: 1328
16:03

П’ять років за гратами проведе учасник антитерористичної операції, уродженець міста Ізюма Харківської області, за те, що проломив кіровоградцю голову саперною лопатою. Такий вирок на початку березня цього року виніс йому Ленінський районний суд Кіровограда.

переглядів: 498
14:33

Минулими вихідними, 2 – 3 квітня, у Кіровограді, у приміщенні аеропорту, під патронатом міського голови Андрія Райковича пройшла масштабна Всеукраїнська виставка-конкурс стендового моделізму “KІROVOGRAD SCALE MODELS FEST”. Від імені очільника міста привітав учасників та гостей виставки заступник кіровоградського міського голови Олександр Мосін.
Участь у заході взяло понад 600 моделістів з різних міст України – Кіровограда, Полтави, Одеси, Нововолинська, Володимир-Волинського, Білої Церкви. Кривого Рогу, Броварів, Житомира та ін

переглядів: 470
09:44

Кілька років тому моя знайома розповідала, як після концерту Ярослава Страшного в обласній філармонії почула захоплену тираду якоїсь жіночки на зупинці: "Боже, я й не знала, що у нас є такий співак!" Останній сольник на сцені філармонії, що його Ярослав запропонував публіці на честь свого 30-річчя, засвідчив, що про ТАКОГО співака місто знає! Бенефіс лауреата міжнародних конкурсів, соліста академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Ярослава Страшного не пройшов непоміченим. Майже кожен номер супроводжувався бурхливими оплесками публіки. Того вечора аплодисменти і квіти були найголовнішими подарунками молодому ювіляру. Офіціозу майже не було. Вручили кілька грамот від імені влади з традиційними побажаннями. А керівник "Зорян" народна артистка України Антоніна Червінська не шукала гарних слів. Вони народжувалися самі.

переглядів: 1129
20:27

Високі державні нагороди вручив міський голова Андрій Райкович військовослужбовцям, які з честю виконували свій обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції, перед початком чергового засідання другої сесії Кіровоградської міської ради 29 березня.

переглядів: 486
19:54

На зустрічі з керівниками правоохоронних органів Кіровограда, що відбулася в міській раді 30 березня, міський голова Андрій Райкович розповів про негаразди, які існують у місті, а також закликав силовиків до тісної співпраці з міською владою задля створення кіровоградцям безпечних умов життя.

переглядів: 1404
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46095 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua