МЕНЮ


19:29

Наприкінці минулого тижня міський голова Андрій Райкович зустрівся з головами квартальних комітетів Кіровограда. Метою проведення заходу стало визначення основних питань, які турбують мешканців приватного сектору. Це, як з’ясувалося, в основному проблеми у житлово-комунальному господарстві.
Андрій Райкович розповів, що цього року на галузь ЖКГ в бюджеті міста передбачено понад 62 мільйони гривень. Більше половини цієї суми (а це на 25 відсотків більше, ніж у минулому році) піде на забезпечення належного санітарного стану міста

переглядів: 421
19:21

30-та річниця ава- рії на Чорнобильській АЕС, яку незабаром будуть відзначати в Україні, стала приводом для зустрічі міського голови Андрія Райковича з ліквідаторами наслідків цієї катастрофи, яких у Кіровограді нині проживає понад 2200.

переглядів: 404
19:10

Набув чинності закон, згідно з яким органам місцевого самоврядування делеговано повноваження у сфері реєстрації місця проживання особи.

переглядів: 1836
18:56

До виборчого округу №30, де депутатом Кіровоградської міської ради обрано Вадима Дригу, а в Подільській районній у місті раді виборців представляє Дмитро Шаповал, входять три віддалених мікрорайони Кіровограда – Арнаутове, Никанорівка та Масляниківка. І тут вже який рік поспіль чекають на вирішення три проблеми.

переглядів: 535
18:37

Тема організації допомоги внутрішньо переміщеним особам у Кіровограді стала однією з головних на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 443
18:09

У дитинстві ні мама, ні бабуся не водили мене в ляльковий театр. І навіть дорослою я мала про нього досить приблизне уявлення. Одного разу написала про негаразди в театрі імені Кропивницького під “акомпанемент” тези: "Єдиний театр у місті!" А наступного дня до редакції завітав директор обласного театру ляльок Валентин Янкул, нині вже покійний, царство йому небесне, і вилив на мене свій праведний гнів: мовляв, що значить – єдиний театр? У нас є ще й театр ляльок!

переглядів: 687
17:31

Якщо задати в пошуковику запит "Олеся Бушмакіна", Інтернет видасть про неї інформацію на відомих "кіношних" сайтах, а ще – дуже багато посилань на пісні в її виконанні. Ця чарівна дівчина – актриса Кіровоградського українського музично-драматичного театру ім. Кропивницького – різнобічно розвинена особистість і надзвичайно творча людина.

переглядів: 700
17:18

У середині березня цього року перед Кіровським районним судом Кіровограда постав мешканець нашого обласного центру, який дуже-дуже, просто надзвичайно любив каву і ніяк не міг противитися цьому почуттю, за що, власне, й поплатився.

переглядів: 378
17:01

Мешканка одного із сіл Бобринецького району майже 10 років переховувалася від слідства та суду на території сусідньої держави.

переглядів: 1185
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46446 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua