МЕНЮ


15:51

22 квітня на майдані перед міською радою відкрився II книжковий фестиваль-виставка "Весняний книговир", який тривав три дні.
Так у Кіровограді відзначили Всесвітній день книги й авторського права.

переглядів: 440
15:20

Цьогорічний передсвятковий великодній ярмарок почав роботу на площі перед Кіровоградською міською радою вранці в суботу, 23 квітня. Підприємці пропонували покупцям м’ясо, ковбаси, рибу, випічку, мед, солодощі тощо.
Мало не біля кожного намету стояла черга, адже ціни були дещо нижчі, ніж у магазинах та на ринках міста

переглядів: 402
15:48

Питанню активізації роботи щодо припинення роботи незаконних пунктів по прийому брухту була присвячена нарада у заступника міського голови Олександра Грабенка. Приводом для проведення наради став лист від керівника ТОВ "Кіровоградська райсільгосптехніка" про постійні крадіжки з території цього підприємства.

переглядів: 305
15:46

Підтверджений спеціалістами Державної служби з надзвичайних ситуацій та Кіровоградського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України факт розлиття ртуті на площі Героїв Майдану в Кіровограді, змусив терміново зібратись членам міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

переглядів: 345
15:45

Під таким девізом провів суботник депутат міської ради Сергій Кріпак, у якого виникла ідея організувати прибирання на одному з найдавніших цвинтарів міста, що на Кущівці, забутому й занедбаному з 1986 року.

переглядів: 290
15:45

Близько 30 мільйонів доларів США матимуть змогу отримати кіровоградські теплогенеруючі підприємства від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для модернізації виробництва теплової енергії, запровадження енергоощадних технологій, ремонту зовнішніх мереж, підвищення якості послуг та поліпшення екологічних стандартів.

переглядів: 283
15:43

Ознак стихійного лиха набуває в Кіровоградській області ситуація з крадіжками трансформаторного мастила. І це не перебільшення, адже лише протягом лютого – квітня 2016 року на території Добровеличківського, Вільшанського, Голованівського, Гайворонського та Ульяновського районів з цієї причини були виведені з експлуатації 24 трансформаторні підстанції. Без електропостачання залишалися близько двох тисяч юридичних і побутових споживачів. Серед них – лікарні, освітні заклади, приміщення органів державної влади, промислові та сільськогосподарські об’єкти.

переглядів: 297
15:42

Протягом своєї роботи народним депутатом України Олександр Горбунов тримає під особливим контролем питання забезпечення сімей та військовослужбовців – учасників АТО. Перший результат – парламент України підтримав його ініціативу щодо передбачення у 2015 році 300 млн.грн. у Держбюджеті України на поліпшення житлових умов сім`ям військовослужбовців, які загинули у зоні АТО, та інвалідам І – ІІ груп. А минулого тижня на своїй сторінці у ФБ політик повідомив, що на засіданні підкомітету з питань видатків Бюджетного комітету ВР, який він очолює, з колегами та представниками Міністерства оборони України обговорили питання придбання та будівництва житла для військовослужбовців ЗСУ на 2016 рік.

переглядів: 584
15:41

Близько трьох тисяч дитячих робіт представлені в акції "Військовий янгол", яка пройшла у Кіровограді у березні та була ініційована обласною молодіжною організацією "Пробудження – Україна" за підтримки відділу сім’ї та молоді міської ради.
Учні кіровоградських шкіл та вихованці дитячо-юнацьких клубів міста, позашкільних навчальних закладів, обласного центру дитячо-юнацької творчості виготовили маленьких янголят, які через волонтерів потраплять до українських військових у зону АТО.

переглядів: 307
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.41963 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua