МЕНЮ


21:26

Бажаєте придбати нові якісні вікна, компанія «4 этаж» допоможе вам зробити це швидко, недорого та з гарантією відмінного результату.

переглядів: 1893
16:15

Подходящую для себя бензопилу Makita без труда подберет не только профи, но и садовод-любитель. Разница лишь в размерах и мощности – бытовая пила очень проста и удобна в обращении, не требует особых навыков для управления.

переглядів: 1679
15:01

Использование инфракрасных обогревательных приборов становится все более популярным в нашей стране. Это объясняется многими причинами – конструкцией, эффективностью, безопасностью и т.д. Более того, несмотря на то, что цена на инфракрасные обогреватели значительно выше, чем на те же тепловентиляторы, спрос неумолимо растет.

переглядів: 1573
14:19

Доручення перевірити і проінвентаризувати усі каштани на території обласного центру у понеділок під час апаратної наради дав підлеглим міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 1975
08:56

13 жовтня 2016 року з нагоди Дня Покрови Пресвятої Богородиці у Кропивницькому відбудеться ярмарок-продаж сільськогосподарської продукції, продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Велика Перспективна, 41 біля міської ради. Початок роботи ярмарку – 8.00

переглядів: 1724
08:55

Імунітет виконує в організмі неймовірно важливу роль — оберігає від інфекцій, вірусів і мікробів. Це ціла система, що підтримує в нас здоров’я, бадьорість і витривалість. У одних людей імунітет міцніший з народження, і навіть під час епідемії вони легко уникають хвороби. Інші ж буквально з народження не припиняють хворіти, підхоплюючи різноманітні інфекції.

переглядів: 1929
pgt 0.41452 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua