МЕНЮ


16:35

Напередодні Дня захисника України, 12 жовтня, в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького пройшов благодійний марафон "Серця, опалені війною".

переглядів: 2045
16:18

...але лише за умови тісної співпраці місцевої влади та поліції. В цьому переконаний міський голова Андрій Райкович. Він уже вдруге у цьому році зібрав за одним столом керівників структурних підрозділів міської ради та керівників Національної поліції обласного центру, щоб обговорити актуальні питання охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в обласному центрі.

переглядів: 748
16:16

10 жовтня відбувся аукціон щодо закупівлі двадцяти нових тролейбусів для Кропивницького. Відповідно до висунутих умов, тролейбуси мали бути великої місткості, з низьким рівнем підлоги та відкидним трапом, тобто пристосовані для пасажирів з обмеженими можливостями За результатами аукціону електронною системою "PROZZORO" переможцем з мінімально запропонованою ціною на закупівлю 20 нових тролейбусів визначено ТОВ "ДУОТРАНС", яке пропонувало тролейбуси „ДНІПРО-Т 103”

переглядів: 1830
16:15

Про це повідомив на апаратній нараді в понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 728
16:15

На апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернув увагу на те, що із різних мікрорайонів надходять скарги від мешканців приватного сектору на раптове відключення газу без жодних попереджень і пояснень.

переглядів: 992
16:14

Виборчий округ №1 у Кропивницькому буде під депутатською опікою. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 770
16:12

Проблемам вивезення та утилізації сміття в Кропивницькому був присвячений День депутата, який відбувся в міській раді 12 жовтня.

переглядів: 1854
16:08

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку розглянула пропозицію депутата Олександра Цертія щодо відшкодовування з міського бюджету частини витрат батьків на так звані добровільні внески у школах.

переглядів: 699
16:06

Постійна депутатська комісія міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку не підтримала петицію щодо перерозподілу міського бюджету.

переглядів: 1735
1 2 »
pgt 0.4262 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua