МЕНЮ


11:46

Насичений подіями і приємними сюрпризами був день 19 грудня. У Кропивницькому відкрили резиденцію святого Миколая, а приїхав він до неї на новому тролейбусі.

переглядів: 702
11:42

Вісімнадцятого грудня 2016 року пішов з життя Віктор Петраков – громадський діяч, дослідник, історик, краєзнавець, публіцист, колекціонер, меценат...
Народився Віктор Васильович 17 грудня 1947 року в місті Василькові Київської області. Закінчив Кіровоградський та Полтавській державні педагогічні інститути. Працював у Кіровограді та Світловодську, потім його запросили до Москви, де він працював у ЦК ВЛКСМ – у секторі «Олімпіада-80», був відповідальним за розвиток дитячого спорту у відділі спортивної та оборонно-масової роботи, членом президій федерацій парусного спорту і шахів СРСР.

переглядів: 868
11:41

Двадцятого грудня на сьомій сесії Кіровоградської міської ради депутати ухвалили міський бюджет на 2017 рік та низку інших важливих для громади рішень.

переглядів: 789
11:40

У Кропивницькому триває активна фаза звітів депутатів міської ради перед своїми виборцями за результатами першого року роботи. Це відзначив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 704
11:40

У будиночках «Різдвяного містечка», яке буде облаштоване під час новорічних свят на площі Героїв Майдану, продаватимуть лише якісну їжу. На цьому на апаратній нараді наголосив Андрій Райкович.

переглядів: 669
11:39

Цього року в рейтингу публічності органів місцевого самоврядування міська рада Кропивницького посіла п’яте місце серед 22 обласних центрів. Це значно кращий результат, ніж минулого року. Однак міська влада продовжує працювати в цьому напрямку і далі.

переглядів: 649
11:38

У міській раді розроблятимуть концепцію об’єднання громад. Про це на апаратній нараді у понеділок повідомив міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 679
11:19

Учителька англійської мови Ганна Дудіч з гімназії імені Тараса Шевченка стала однією з 50 фіналісток усесвітнього вчительського конкурсу Global Teacher Prize, що проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах.

переглядів: 767
11:10

Депутати міської ради від політичної партії «Рідне місто» – Олександр Шамардін, Тетяна Волкожа та Катерина Шамардіна – прозвітували перед своїми виборцями – жителями Кущівки, Великої Балки, Катранівки та Завадівки. Такі звіти, до речі, є звичною практикою для цих депутатів, вони постійно тримають тісний контакт із мешканцями мікрорайонів міста.

переглядів: 656
1 2 »
pgt 0.41922 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua