МЕНЮ


16:52

Сьогодні, 29 квітня, під час громадського обговорення ситуації, що склалася в міській раді Кропивницького, громадськість закликала депутатів виконувати їхні прямі обов’язки – ходити на сесійні засідання і приймати важливі для громади рішення.

переглядів: 1994
16:15

На цьому наголосив сьогодні, 29 квітня під час громадського обговорення ситуації, що склалася у міській раді Кропивницького, міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 2255
16:06

Про це повідомив сьогодні, 29 квітня під час громадського обговорення, що склалася в міській раді Кропивницького, міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 2353 / коментарі (1)
14:47

Жваві дискусії сьогодні, 29 липня під час громадського обговорення, що триває у Кропивницькому з приводу ситуації, яка склалася у міській раді, викликало питання вартості перевезень пасажирів. Нагадаємо, що одна із вимог, на які наполягають 13 депутатів міськради, які відмовляються брати участь у сесіях, стосується саме скасування тарифів на проїзд.

переглядів: 2254
14:27

Сьогодні, 29 квітня в Кропивницькому розпочалося громадське обговорення ситуації, що склалася у міській раді. Незважаючи на вихідний день, бажаючих взяти участь у цьому заході велика зала ледь вмістила.

переглядів: 2254
07:31

Міська влада готова до конструктивного діалогу з усіма політичними силами, вона відкрита для громади, але не дозволить, щоб політиканство і популізм окремих місцевих політиків дестабілізували ситуацію в місті та зашкодили соціально-економічному розвитку обласного центру. На цьому міський голова Кропивницького Андрій Райкович неодноразово наголошував під час нашої з ним розмови з приводу ситуації, яка склалася в міській раді, зокрема з приводу саботажу частиною депутатів сесій.
А інформаційним приводом для розмови стало засідання громадської ради при виконавчому комітеті. Під час нього ця група депутатів знову вимагала виконати так званий меморандум, який вона склала.

переглядів: 1919
07:28

Минулого тижня налагодити діалог між представниками депутатської більшості і так званої опозиції зробили спробу члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Вони зібралися на засідання 20 квітня, запросили на нього представників усіх депутатських фракцій та спробували розібратися: чому частина депутатів не ходить на сесії і як вирішити цю проблему. Аргументи висловили всі бажаючи, однак по суті діалогу не вийшло.

переглядів: 2439
13:47

Протягом останніх років у теплу пору року збільшилась кількість людей, які звертаються по медичну допомогу після укусу бджоли або оси.

переглядів: 2281
08:19

Ураган – це вітер великої руйнівної сили і значної тривалості, швидкість якого понад 29 м/сек. Оцінюють силу вітру в балах згідно зі шкалою Бофорта.

переглядів: 2425
1 2 3 »
pgt 0.46139 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua