МЕНЮ


07:31

Міська влада готова до конструктивного діалогу з усіма політичними силами, вона відкрита для громади, але не дозволить, щоб політиканство і популізм окремих місцевих політиків дестабілізували ситуацію в місті та зашкодили соціально-економічному розвитку обласного центру. На цьому міський голова Кропивницького Андрій Райкович неодноразово наголошував під час нашої з ним розмови з приводу ситуації, яка склалася в міській раді, зокрема з приводу саботажу частиною депутатів сесій.
А інформаційним приводом для розмови стало засідання громадської ради при виконавчому комітеті. Під час нього ця група депутатів знову вимагала виконати так званий меморандум, який вона склала.

переглядів: 1919
07:28

Минулого тижня налагодити діалог між представниками депутатської більшості і так званої опозиції зробили спробу члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Вони зібралися на засідання 20 квітня, запросили на нього представників усіх депутатських фракцій та спробували розібратися: чому частина депутатів не ходить на сесії і як вирішити цю проблему. Аргументи висловили всі бажаючи, однак по суті діалогу не вийшло.

переглядів: 2439
pgt 0.42245 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua