МЕНЮ


16:52

Башенный кран в аренду из Одессы или Киева в любой другой город с доставкой и установкой

переглядів: 2090
16:44

В процессе ремонта, каждый владелец жилой недвижимости сталкивается с необходимостью качественного остекления. До недавнего времени, окна, выполненные на основе металлопластика, были слишком дорогим удовольствием, ведь поставки подобной продукции организовывались из стран ближнего зарубежья.

переглядів: 1945
15:23

Візьміть участь в анкетуванні про потреби в навчально-інформаційних матеріалах щодо сфери допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

переглядів: 2342
10:14

З настанням тепла значно зростає вірогідність розповсюдження кишкових інфекцій. Для запобігання захворюванням громадян на гострі кишкові інфекції Міністерство охорони здоров’я рекомендує:

переглядів: 2449
09:09

Нещодавно на одному із інтернет-сайтів з’явилася публікація з приводу ситуації у міській раді Кропивницького. У ній натякалося, що є підстави для того, щоб незабаром в обласному центрі розпочалася процедура дострокових виборів депутатів до міської ради. Мовляв, це може відбутися відповідно до закону, якщо раз на квартал сесії не проводяться. І так виходило із публікації, що представники так званої опозиції можуть ініціювати це питання перед Верховною Радою через безвихідь – їхніх вимог не чують. Ось як прокоментував цю ситуацію секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 1994
09:04

З настанням погожих днів у Кропивницькому розпочалося впродякування прибудинкових територій. На це в міському бюджеті передбачено понад 13, 5 мільйона гривень. Заплановано відремонтувати у нинішньому році 50 об’єктів.

переглядів: 1917
20:26

Незважаючи на те, що при покупці квартири в першу чергу цікавить ціна, доводиться враховувати й інші параметри житла. В яких районах найбільше продаються квартири? З якою метою купується житло?

переглядів: 1857
16:41

Восьмая часть гоночной франшизы на огромной скорости ворвалась в весенний киночарт. Всего за несколько дней кинолента “Форсаж-8” побила сразу два мировых рекорда по кассовым сборам - наибольший за уик-энд и самый успешный дебютный показ.

переглядів: 1989
11:00

Инвестиции в недвижимость украинцев, равно как и то, насколько высокую выгоду можно получить, если вкладывать сбережения в недвижимость? Существует ли опасности при данном виде инвестиций? Множество непонятных моментов нередко настораживает. Но в то время, пока большинство задумывается о вложениях, остальные уже собирают плоды.

переглядів: 1833
1 2 3 »
pgt 0.42374 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua