МЕНЮ


10:05

Для того чтобы сделать независимую систему отопления необходимо подумать над выбором и покупкой котла. Но стоит учитывать тот факт, что зачастую к поломке отдельных элементов в отопительном оборудовании приводит резкое повышение давления.

переглядів: 1516
12:24

Стремясь бегать дальше, прыгать выше и преодолевать препятствия, многие спортсмены обращаются к разнообразным препаратам и добавкам для повышения эффективности тренировок. Креатин является самым популярным из веществ, которые наращивают мышечную массу и помогают спортсменам достичь цели.

переглядів: 1497
09:07

На засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького у понеділок був погоджений і перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації. Він складається з 14 об’єктів та одного об’єкту незавершеного будівництва на вулиці Котляревського, 2-б.

переглядів: 1545
09:06

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося у понеділок, 10 липня, було погоджено проект рішення міської ради "Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які не підлягають приватизації". До переліку увійшов 21 об’єкт, серед яких будівля центрального відділу реєстрації актів цивільного стану населення в провулку Декабристів, 10. В подальшому передбачається відремонтувати споруду та придати їй привабливого зовнішнього вигляду.

переглядів: 1473
16:26

Термін експлуатації новорічної ялинки, яка десять років тому встановлювалася на центральній площі Кропивницького, закінчився, тож із міського бюджету виділено кошти на нову.

переглядів: 1587
16:26

Міський головa Aндрій Рaйкович розкритикувaв роботу громaдського трaнспорту, який не ходить ввечері до зaлізничного вокзaлу, коли туди прибувaють поїзди.

переглядів: 1402
16:24

Унеможливити вимагання грошей із батьків школярів, тим більше першачків на придбання меблів та ремонти шкіл вимагає міський голова Андрій Райкович. Доручення взяти це питання на особистий контроль він дав заступниці міського голови Наталії Дзюбі та начальниці управління освіти Ларисі Костенко.

переглядів: 1537
12:37

Производители мобильных телефонов Samsung не перестают баловать своих клиентов и буквально каждый год выпускают смартфоны, которые бьют все рекорды продаж и становятся настоящим хитом по всему миру. Судить в чем же успех компании очень сложно, ведь, по сути, в выпускаемых телефонах все идеально – и «начинка», и внешний вид, и функциональность.

переглядів: 910
16:12

Тривалий час редакція «Вечірня газета» користується послугами інтернет-провайдера «Укртелеком». І вже сто разів встигла пожалкувати про це.

переглядів: 1944
« 1 2 3 4 »
pgt 0.44921 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua