МЕНЮ


12:24

Стремясь бегать дальше, прыгать выше и преодолевать препятствия, многие спортсмены обращаются к разнообразным препаратам и добавкам для повышения эффективности тренировок. Креатин является самым популярным из веществ, которые наращивают мышечную массу и помогают спортсменам достичь цели.

переглядів: 1498
09:07

На засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького у понеділок був погоджений і перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації. Він складається з 14 об’єктів та одного об’єкту незавершеного будівництва на вулиці Котляревського, 2-б.

переглядів: 1546
09:06

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося у понеділок, 10 липня, було погоджено проект рішення міської ради "Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які не підлягають приватизації". До переліку увійшов 21 об’єкт, серед яких будівля центрального відділу реєстрації актів цивільного стану населення в провулку Декабристів, 10. В подальшому передбачається відремонтувати споруду та придати їй привабливого зовнішнього вигляду.

переглядів: 1474
pgt 0.42429 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua