МЕНЮ


12:31

В останні роки погода в Україні стала зовсім непередбачуваною. У результаті глобального потепління, як стверджують метеорологи, на території нашої країни все частіше виникатимуть вітри руйнівної сили.

переглядів: 1632
15:05

С начала этого года занимаюсь строительством собственного дома в Кропивницком, поэтому вопрос о покупке электрооборудования стал для меня важным, как никогда. С одной стороны, такие приборы, как розетки, LED лампы, кабели, автоматы, УЗО, реле напряжения, модульные щитки дешевле всего приобрести прямо на рынке. Но, как известно, «скупой дважды платит», поэтому перед покупкой я решил не спеша изучить этот вопрос, тем более что раньше уже приходилось испытывать неудачный опыт приобретения китайского барахла

переглядів: 1837
10:00

Для українського абітурієнта навчання в Польщі реально. Для цього буде потрібно лише зібрати документи і передати їх представнику навчального закладу. Більш докладно про те, як проходить процедура вступу, і які нюанси має освіта в Польщі, вам розкажуть співробітники фірми Моя Едукація.

переглядів: 1667 / коментарі (3)
14:58

Шарф — аксессуар с практическими и эстетическими свойствами. Он просто незаменим в зимнее время и замечательно дополняет зимний, осенний и весенний образы. В гардеробе каждой женщины и девушки обязательно должно быть несколько шарфов, чтобы их можно было носить с разной верхней одеждой и сочетать с такими атрибутами как обувь и сумка.

Выбор этого аксессуара должен зависеть от нескольких аспектов


переглядів: 2077
10:51

Почему нужна компрессионная одежда для спорта? О каких особенностях этих вещей надо знать?

переглядів: 1788
10:17

Сьогодні , 22 жовтня, нові автобуси МАЗ виїхали на два міських автобусних маршрут: п’ять транспортних засобів обслуговуватимуть мешканців селища Нового по маршруту №№274 і три – жителів Старої Балашівки на маршруті №111-Б.

переглядів: 1997
10:16

Користуючись гарною погодою, дорожники Кропивницького активно працюють як на транспортних магістралях, так і в дворах багатоповерхівок.

переглядів: 1657
10:13

25-річчя від дня заснування НВО №35, що в Кропивницькому, відзначили педагогічний та учнівський колективи закладу, батьки школярів.

переглядів: 1939
10:13

Виконавчий комітет міської ради 12 жовтня прийняв рішення про виділення родинам загиблих, військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО кропивничан грошової допомоги — по дві тисячі гривень кожній.

переглядів: 2091
1 2 3 »
pgt 0.44474 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua