МЕНЮ


10:52

В Україні стартувала медична реформа
В основі реформи – Закон України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”. Першими зміни у медобслуговуванні впроваджуватимуть спеціалісти первинної ланки галузі – сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

переглядів: 774
10:51

Десята сесія міської ради Кропивницького має продовжитися наступного тижня. Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 664
10:50

У комунальних служб Кропивницького зараз доволі складний період: нелегко утримувати впорядкованою територію міста, адже на тротуарах, дорогах багато посипкового матеріалу. Тож комунальникам слід працювати активніше. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 718
10:49

У міській раді Кропивницького відбулась чергова зустріч заступника міського голови Олександра Мосіна з мешканцями гуртожитку по проспекту Університетському, 21.

переглядів: 677
10:48

У минулому році ситуація із трудовою зайнятістю населення в Кіровоградській області мала тенденцію до покращення. Про це повідомив на прес-конференції заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

переглядів: 671
10:43

У Кропивницькому на Набережній Інгулу, біля пам’ятника “Героям Чорнобиля”, з ініціативи підприємця і мецената Людмили Шубіної висаджено п’ятиметрову ялинку.

переглядів: 681
pgt 0.42825 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua