МЕНЮ


16:06

Якщо потрібно зняти квартиру у Львові, то без вагань звертайтесь в компанію «Leo Grand». Кваліфіковані менеджери оперативно підберуть для Вас кілька варіантів.

переглядів: 2120
21:28

Рождение в семье близнецов или двойни – это двойная доза радости и хлопот для молодых родителей. И выбор подходящей коляски не исключение, так что стоит обратить внимание на несколько важных аспектов, которые в дальнейшем определят комфорт использования купленной модели. Общее разделение колясок для двух деток осуществляется исходя из сезона, а также возраста малышей.

переглядів: 2756
15:17

Рідкісний власник приватного будинку не відчуває незручностей через часті перепади напруги в мережі, оскільки чим далі від міста на дачних і котеджних ділянках якість електропостачання залишає бажати кращого. Все це виливається в постійні перепади напруги і перебої з харчуванням підключеного електричного обладнання, в кінцевому рахунку, приводять до поломки останніх.

переглядів: 1825
11:48

Нинішнього року міська влада планує розпочати реалізацію ряду важливих проектів. Розробити їх слід максимально якісно і в стислі терміни. На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 2418
16:30

Очень важным фактором выступает температура воздуха и качество микроклимата в частном доме. Чтобы обеспечить уют и комфорт на круглый год, владельцам стоит заняться этими вопросами еще на начальной стадии – постройке здания. Так как отопление частного дома многоэтапный процесс и отнимает много сил при установке, то лучшим вариантом будет обратиться в климатическую службу, которая профессионально наладит систему отопления загородного дома. Может быть так, что только покупка отопительного оборудование и его установка может вам не помочь, потому что очень важно правильно подобрать всю необходимую технику, чтобы она продуктивно и справно работала. Для этого нужно сделать проект отопления частного дома, в котором высчитываются и уточняются все тонкости здания и климата окружающей среды. Исключительно, основываясь на расчетах можно сказать, какие технические характеристики и дополнительные функции механизма подходят для вашего дома. Правильно оборудованная система отопления частного дома даст вам возможность обеспечить себя идеальной температурой и комфортом, а также возможностью управлением всеми функциями.

переглядів: 1984
13:23

Купити саджанці необхідно, якщо є бажання ласувати власноруч вирощеними фруктами.

переглядів: 1966
10:59

Це питання обговорювалося у міській раді Кропивницького на апаратній нараді у понеділок. Доповідав начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 2443
14:06

На роботу приватних перевізників продовжують надходити скарги від жителів обласного центру. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок попередив: в тих підприємств, що працюють у «тіні», надають неякісні послуги, виплачують зарплату в «конвертах», шансів перемогти в конкурсі на право перевезення пасажирів немає.

переглядів: 2378
14:05

На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 2403
« 1 2 3 »
pgt 0.44911 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua