МЕНЮ


19:51

Як зняти подобову квартиру в Києві за 200 грн. Де найчастіше шукають подобові квартири: біля метро, біля вокзалу, в центрі. Скільки коштує зняти подобово квартиру в Києві. На що слід звертати увагу під час перегляду оголошень.

переглядів: 1252
08:06

У відомій мережі можна знайти та придбати за доступними цінами найвідоміші продукти різних країн

переглядів: 1059
21:38

Если вы хотите подобрать красивый и современный способ оформления окон в доме, офисе или кабинете, тогда вам стоит обратить свое внимание на рулонные шторы. Во всех рулонных шторах можно установить несколько разных видов управления, это уже на ваш вкус.

переглядів: 1092
14:28

Кавоварки компанії Saeco - це розумна і добротна техніка, здатна при дотриманні елементарних правил експлуатації забезпечити надійне функціонування апарату тривалий час. Користуватися нею зручно і дуже просто. Однак кавоварки являють собою складний агрегат з безліччю комплектуючих, які не дивлячись на свою високу якість рано чи пізно виходять з ладу в силу експлуатаційного зносу або неправильної експлуатації.

переглядів: 1136
20:44

Кіровоградщина давно знайома з мережею «АТБ». Ці магазини вже стали фаворитами вибору мешканців регіону, коли йдеться про купівлю продуктів чи побутових товарів для власної домівки. Тринадцять маркетів у Кропивницькому та дванадцять торговельних точок в інших містах області – це лише проміжний результат. Адже мережа «АТБ» зростає, кількість магазинів збільшується із шаленою швидкістю. На сьогодні це компанія, яка розвивається найбільш динамічно з-поміж усіх компаній вітчизняної галузі торгівлі. Замисліться над такими показниками: наразі мережа нараховує 929 маркетів у 242 містах, 3 мільйони українців щоденно (!) ходять на закупи саме до цих магазинів.

переглядів: 1607
17:58

С чего начать поиск вакансии переводчика? С правильно составленного резюме. Мы не можем расписать в мельчайших подробностях, каким должно быть грамотное резюме, ведь каждая организация предоставляет свои требования к информации о соискателе. Однако рискнем дать общие рекомендации. Перво-наперво, вы никогда не должны допускать, чтобы в ваше резюме закралась ошибка.

переглядів: 1034
10:21

Если необходимо водоснабжение на дачном участке, следует приобрести подходящий насос. Рассказываем, как выбрать такое устройство правильно.

переглядів: 1777
11:39

З появою перших сонячних весняних променів мешканці приватного сектора, дачники розпочали активно спалювати суху траву, залишки листя і різне сміття.

переглядів: 2389
11:08

У місті легко потрапити в місця великого скупчення людей. Це — паради, концерти, агітаційні акції, спортивні змагання, політичні виступи, супермаркети, громадський транспорт.

переглядів: 2404
« 1 2 3 »
pgt 0.45163 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua