МЕНЮ


11:07

Масове отруєння собак є чітко спланованою провокацією й має визначену мету – роздмухати конфлікт між кропивничанами і міською владою. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час спілкування з учасниками акції «30 хвилин мовчання», спрямованої проти жорстокого вбивства тварин.

переглядів: 812
11:05

Десятьма автобусами МАЗ-206 середньої місткості – на 27 сидячих та 45 стоячих пасажирів поповнився транспортний парк комунального підприємства «Електротранс» у Кропивницькому.

переглядів: 799
11:04

ТОВ «Екостайл», яке вивозить тверді побутові відходи у Кропивницькому, встановило перших три контейнери для збору сухих відходів за двокомпонентною системою.
Суть двокомпонентного збору ТПВ полягає у розділенні органіки (залишків їжі та продуктів харчування) і сухих відходів (папір, пластик, скло, бляшанки).

переглядів: 226
11:03

Усі зупинки громадського транспорту в Кропивницькому слід обстежиити і проінвентаризувати. Таке доручення міський голова Андрій Райкович дав місяць тому, а у понеділок на апаратній нараді звернув увагу виконавців на необхідність швидшого їх благоустрою.

переглядів: 213
11:01

У Кропивницькому активізувався ремонт доріг. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 758
11:00

Доволі продуктивним, однак водночас і бурхливим було шосте засідання 12-ї сесії міської ради Кропивницького. Основні питання, що розглядалися, були пов’язані зі змінами до бюджету, а також із підвищенням ставок податку на нерухоме майно та єдиного податку.

переглядів: 233
10:59

Стан реалізації у Кропивницькому проекту «Громадський бюджет» став основною темою обговорення на апаратній нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 233
10:58

23 червня Кропивницький відзначав Міжнародний олімпійський день.

переглядів: 780
10:56

26 червня велелюдно і гамірно було у Кропивницькому на подвір’ї будинків на вулиці Жадова, 21, корпуси 2 і 3 після робочого дня. Люди чекали на секретаря міської ради Андрія Табалова (він представляє інтереси цього виборчого округу в міській раді), який запросив, у свою чергу, на цю зустріч міського голову Андрія Райковича, щоб допомогти кропивничанам вирішити ряд нагальних проблем.

переглядів: 229
1 2 »
pgt 0.41216 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua