МЕНЮ


19:03

Ассортимент, особенности и характеристики телефонов Meizu. Преимущества современных смартфонов.

переглядів: 685
16:57

Основная задача каждого водителя заключается в том, чтобы обеспечить максимальную безопасность в процессе дорожного движения. И немаловажную роль в этом играет качественное освещение дороги в ночное время суток. Некоторые водители пользуются стандартными фарами и лампами, попросту переключая свет на дальний, чтобы лучше видеть. Но в данном случае вы слепите водителей, которые едут по встречному движению. Соответственно, они могут по вашей вине попасть в аварию.

переглядів: 685
10:54

У Кропивницькому міська влада планує придбати п’ять тролейбусів з автономним ходом. Крім того, буде закуплено транспортні засоби для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

переглядів: 698
10:52

Цьогоріч у міському бюджеті для розвитку освіти передбачено майже 900 мільйонів гривень, тож школи, дошкільні заклади – пріоритети в діяльності міської влади, наголосив Андрій Райкович. А тому збирати кошти з батьків учнів у школах Кропивницького заборонено в будь-якому вигляді.

переглядів: 583 / коментарі (1)
10:41

За інформацією правоохоронних органів, у селі Суботці Знам’янського району за тиждень пошуків 16-річної Діани Хріненко правоохоронці та волонтери в хащах у посадці на території села знайшли рештки чоловіка. Імовірно того, що зник півроку тому.

переглядів: 940
08:53

Сьогодні автономні автомобільні опалювачі дозволяють швидко обігріти двигун автомобіля, навіть коли на вулиці стоїть сильний мороз, а також салон машини.

переглядів: 698
pgt 0.41209 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua