МЕНЮ


14:50

Интернет-ресурс «Всеосвіта» предлагает Вашему вниманию уникальную разработку «Небесные тела Солнечной системы»! Отличный дизайн, высокое качество изображений, продуманность образцов – главные преимущество нашего творения! Подробнее ознакомиться с проектом «Небесные тела Солнечной системы» можно, пройдя по ссылке, указанной на странице сайта «Всеосвіта».

переглядів: 679 / коментарі (2)
12:50

Люди виїжджають з Кропивницького, бо їм не затишно у місті, а допомогти йому «ожити» має, зокрема, розвиток будівництва та транспортної інфраструктури, вважає директор міського департаменту економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрій Паливода.

переглядів: 596
12:37

Уже традиційно мешканці Кущівки у Кропивницькому відзначають день мікрорайону разом зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і Днем українського козацтва.

переглядів: 545
12:30

В Oлександрії 14 жoвтня дідусь застрелив свoгo сусіда.
Як пoвідoмили у сектoрі кoмунікації пoліції oбласті, місцевий мешканець посварився із сусідом у двoрі свoгo будинку. Коли словесні аргументи у нього вичерпалися, він просто вистрелив в опонента, для надійності – двічі.

переглядів: 483
pgt 0.40058 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua