МЕНЮ


18:38

Зимові свята у Кропивницькому традиційно розпочалися з акції «Прикрась ялинку зі святим Миколаєм».

переглядів: 1051
17:52

Про те, що побудують на місці «пантер» в Кропивницькому, куди можна буде дістатись на бездротових тролейбусах і скільки їх буде, куди переїдуть кілька відділень центральної міської лікарні та про інші новини вже наступного року – з вуст міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 965
17:10

Регулювання тарифів на послуги пасажирського транспорту в Кропивницькому здійснюватиме організатор пасажирських перевезень – управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького 18 грудня.

переглядів: 932 / коментарі (1)
16:51

На невідкладному прийнятті депутатами міської ради тимчасового порядку надання кропивницьким ОСББ у постійне користування земельних ділянок наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 837
15:45

Полігон твердих побутових відходів у Кропивницькому діє з 1953 року. Потрібно якнайшвидше провести всі необхідні заходи з його дегазації, щоб зменшити шкідливі викиди в навколишнє середовища. Над цим інноваційним проектом наполегливо працюють у ТОВ «Екостайл» – підприємстві, яке займається вивезенням та переробкою твердих побутових відходів. Про дегазацію міського сміттєзвалища на прес-конференції розповіла заступник директора підприємства Тетяна Мартовіцька.

переглядів: 523
14:23

Другий рік поспіль посадовці міської ради Кропивницького протягом місяця змагалися за першість у трьох номінаціях конкурсу «Посадовець року – 2018»: «Керівник року – 2018», «Спеціаліст року – 2018» та «Лідер онлайн-голосування в конкурсі «Посадовець року – 2018». Героєм даної публікації є переможець у другій з номінацій — головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького Володимир Поповічев.

переглядів: 487
13:17

Остання у 2018 році сесія міської ради, запланована на 19-20 грудня, мала на меті розглянути всі невідкладні та «довгограючі» питання порядку денного тринадцятої сесії, а також в обов’язковому порядку затвердити головний фінансовий документ – бюджет міста на 2019 рік. І це депутатам у повній мірі вдалося. Святий Миколай допоміг. А також довготривала, конструктивна робота у депутатських комісіях, фракціях, на погоджувальній нараді у міського голови.

переглядів: 492
12:11

17 грудня у Кропивницькому було оголошено День жалоби. Місто прощалося із сержантом Віктором Куроп`ятником, який загинув 13 грудня під час виконання бойового завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил від кулі снайпера.

переглядів: 476
11:05

19 грудня міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав з чарівним святом святого Миколая дітей, чиї татусі загинули в зоні АТО, зникли безвісти або опинились у полоні.

переглядів: 478
1 2 »
pgt 0.52215 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua