МЕНЮ


16:51

16 квітня міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час спілкування з медиками лікарні швидкої медичної допомоги визначив пріоритетні завдання, які має реалізувати управління охорони здоров’я міськради у 2019 році. Цей напрямок складний, але був і лишається одним з пріоритетних в роботі Андрія Райковича. І це не лише гучні слова, адже за 2015 – 2018 роки у Кропивницькому в модернізацію медичної галузі вкладено чимало: запрацювали капітально відремонтовані пологовий будинок та відділення консервативної гінекології, що в ньому розташоване, інсультний, хоспісний, гемодіалізний центри, сучасне дитяче інфекційне відділення в ЦМЛ на Фортечних валах – комфортне, боксоване, тепле, також у місті тепер є кілька нових сучасних амбулаторій. Медичні заклади отримали вартісне обладнання на десятки мільйонів гривень.

переглядів: 699
12:04

Знищення дерев чи їх санітарне обрізання? Що відбувається протягом кількох років у Кропивницькому із зеленими насадженнями? Такі питання нині ставлять перед собою керівники міста, депутати міської ради, громадські активісти, ті, хто постійно доглядає зелені насадження.

переглядів: 1068
11:07

Протистояння досягає апогею. Яких тільки аргументів не використовують сторони, щоб довести свою правоту. З усього видно: тих, хто вже утвердився у своїй позиції, у чомусь переконати неможливо. Що вже тут скажеш і чим здивуєш? Але здивувала і вразила французька популярна газета La Mond.

переглядів: 460
10:20

Заслуженого журналіста України Юрія Ілючека в кропивницьких спортивній та журналістській спільнотах дуже добре й давно знають як досвідченого спортивного оглядача. Не менш відомий він і шанувальникам спорту з друкованих та інтернет-публікацій, із розповідей у телесюжетах про змагання, спортсменів, тренерів та інші навколоспортивні цікавинки. Однак набагато менше ознайомлених з його насиченим яскравими, окрім спорту, подіями життям. А їх було стільки, що не на одне спокійніше вистачило б.

переглядів: 452 / коментарі (3)
09:05

Велосипедний сезон офіційно відкрили у Кропивницькому 14 квітня сотні його жителів, проїхавши вулицями міста майже 15 кілометрів.

переглядів: 297
pgt 0.46924 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua