МЕНЮ


11:21

– Ми дуже довго придивлялись і не наважувались створювати об’єднану територіальну громаду, – так розпочала свою розповідь голова Дмитрівської ОТГ Наталя Стиркуль на зустрічі з колегами, організованій регіональним відділенням Асоціації міст України. Йшлося про успішні практики розвитку громади та напрямки стратегічного розвитку.

переглядів: 530
10:23

Подякувати небайдужим підприємцям, які всіляко допомагали у створенні центру реабілітації дітей з ДЦП та бійців АТО, вирішили члени Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів.

переглядів: 375 / коментарі (1)
15:16

У вересні – жовтні улюбленими місцями полювання кліщів є хвойні ліси, а також вологі місця: канави, узбіччя доріг.

переглядів: 264
10:01

Єпископ Кропивницький і Голованівський, керуючий Кропивницькою єпархією Православної церкви України (ПЦУ) Марк (Левків) – відома людина. Відома своїми патріотизмом, мудрістю, відданістю церкві й людям. Однак про його життєвий шлях, від народження й до приїзду в Кропивницький, мало хто знає. Щоб заповнити цю прогалину, «Вечірня газета» звернулася до владики з проханням розповісти про себе, своє служіння, ПЦУ. Він люб’язно погодився, запросивши автора інтерв’ю до будинку управління Кропивницької єпархії.

переглядів: 612
09:05

Минулого місяця журналісти з Кіровоградської, Харківської та Дніпропетровської областей побували у двох об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) Тернопільської області (Золотопотіцькій та Золотниківській), якими опікується Програма Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) (поїздка відбулася за підтримки громадської організації «Український кризовий медіа-центр»). Для всіх підопічних Програми DOBRE ОТГ в Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській областях її спеціалісти вже розробили або ж розробляють ґрунтовні стратегії їхнього розвитку. Окрім цього, кожна громада вже отримала або ж невдовзі отримає від програми кошти на реалізацію того чи іншого проєкту.

переглядів: 469
08:44

Специальная система, которая хранит в себе данные о лицах, нарушивших правила пребывания или въезда в Шенгенскую зону, называется SIS. Причин, по которым человека могли добавить в эту базу, множество

переглядів: 444
14:51

Наприкінці літа настає період цвітіння однієї з найнебезпечніших рослин у світі – амброзії полинолистої. Це триває із серпня по жовтень. Пилок амброзії може викликати не тільки поліноз (один з найлегших проявів алергії), а й задуху, через яку люди потрапляють до реанімації.

переглядів: 0
11:15

Купить поверхностные насосы сегодня можно в интернет-магазине. Здесь представлены вихревые и центробежные агрегаты.

переглядів: 216
« 1 2
pgt 0.46786 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua