МЕНЮ


14:02

10 жовтня в Кpопивницькому відкрили мемоpіaльну дошку істоpику, кpaєзнaвцю Петpу Кизименку. Пaм’ятну дошку, якa є остaнньою pоботою відомого кpопивницького скульптоpa Віктоpa Фpенчкa, встaновили нa фaсaді зaгaльноосвітньої школи №24, по вулиці Тapaсa Кapпи, де нaвчaвся Петpо Кизименко.

переглядів: 492
13:32

4 жовтня міська рада Кропивницького провела позачергове засідання, щоб проаналізувати небезпеки, які несе в собі імплементація «формули Штайнмайєра» і скерувати відповідні застереження Президенту України та Верховній Раді.

переглядів: 381 / коментарі (1)
13:11

Тепло в домівках буде, питанням номер один для влади Кропивницького залишається якість цього тепла. Про радикальні зміни та старі борги, будівництво житла та доріг, створення доступної для всіх міської діагностичної бази та інші плани на життя «після арки» – в ексклюзивному інтерв’ю міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 236
12:39

Населення. На 1 серпня 2019р. на території міськради проживало 234,6 тис. осіб. У січні–липні 2019р. чисельність населення скоротилася на 1302 особи.

переглядів: 351
12:12

Напередодні Дня українського козацтва та свята Покрови у приміщенні дитячого садка №14, що на вулиці Генерала Жадова у Кропивницького, відбулась зустріч секретаря міської ради Андрія Табалова із виборцями – громадським активом цього мікрорайону. Поговорити було про що, адже всі присутні докладають максимум зусиль для того, щоб зробити цей житловий масив більш благоустроєним, комфортним для проживання, а не просто «спальним» мікрорайоном.

переглядів: 343
11:41

Капітальний ремонт даху будинку №8, корпус 4 по вулиці Євгена Тельнова розпочався рівно рік тому – у жовтні 2018 року і триває донині. Мешканці багатоповерхівки від самого початку будівельних робіт стежили за їх якістю та темпами виконання. На думку містян, підрядна організація не дотримується ні графіка виконання робіт, ні будівельних норм. Щоб вчасно виправити ситуацію, громадяни звернулися до депутата свого виборчого округу Віктора Ксеніча та секретаря міської ради Андрія Табалова. До розмови також запросили заступника міського голови Олександра Вергуна та керівника підрядної організації.

переглядів: 364
11:04

Книгарня «Є», нещодавно відкрита у Кропивницькому, радує не тільки широким вибором літератури та книжкових новинок, а й дуже теплими та цікавими зустрічами, що збирають широкий загал і на яких у прямому значенні слова яблуку ніде впасти.

переглядів: 319
10:34

Після вступу в дію нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – закон ЖКП) та новими Правилами надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Правила), які затверджені разом з відповідним Типовим договором, постановою КМ України від 05.07.2019 №690, у другій половині вересня ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (далі – ОКВП) розпочав укладання з фізичними особами, власниками (співвласниками, користувачами) нерухомого майна, розроблений ним Договір з Індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) в багатоквартирному будинку.

переглядів: 1470
09:37

В обласному художньому музеї до 75-річчя народного художника України Анатолія Горбенка відкрилась його персональна виставка «Поклик рідного краю».

переглядів: 407
1 2 »
pgt 0.48524 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua